Lisa Niemi (52), vdova po Patricku Swayzem (†57, Hříšný tanec), se zhroutila žalem!

Strávili spolu 34 let života, byli jako dvojčata. „Připadám si, jako bych ztratila část sebe,“ říká vyčerpaná Lisa. Když ještě existovala naděje, že Patrick může s rakovinou slinivky bojovat, využívala své pilotní licence a sháněla po Státech ty nejlepší odborníky a léky z vývojových center. V posledních dnech jeho života ho téměř neopouštěla.

Když minulé pondělí zemřel, zavřela se na ranči, nevychází a s okolním světem komunikuje pouze přes internet. Hodně síly jí dodávají vzkazy na on-line kondolenční listině. Na ni už umístilo své vzkazy milovanému herci a přání soustrasti jeho rodině přes 14 tisíc fanoušků z celého světa.

Lékaři teprve nyní vydali kompletní úmrtní zprávu, ze které vyplývá, že Patrick zemřel na selhání srdce, způsobené oslabením jeho organismu zákeřnou nemocí. Na internetových stránkách s pomocí kamarádů zřídila Lisa odkaz na konto, kam mohou příznivci posílat příspěvky na vědecký výzkum rakoviny slinivky. To je jediné, na co se teď dokáže soustředit – postarat se o to, aby tahle nemoc neznamenala rozsudek smrti.