Kalifornská rodačka chce vyjít vstříc svému partnerovi Paulu Sculforovi a řekne mu ano v přítomnosti anglikánského kněze v bílé princeznině róbě.
"Hledají společně nějaká velká venkovská sídla s kaplemi přímo na pozemku. Plánují, že si pronajmou celý hotel pro rodinu a přátele a uspořádají obrovský večírek. Chtějí se vzít v Británii, ale budou nadále žít v Los Angeles," uvedl zdroj blízký hvězdě filmu Prázdniny.
Šestatřicetiletá Cameron prý už bytostně touží po rodině a plození dětí. A po devíti měsících s modelem Sculforem si je jistá, že našla ideálního otce.
"Cameron chce velkou bílou svatbu. Dokonce už začala jednat s Karlem Lagerfeldem, aby jí navrhl svatební šaty Chanel. Paul a Cameron jsou spolu velice šťastní a mluvili spolu o svatbě, která by proběhla letos v létě či na podzim, a pak by měli hned děti. Je to hotová věc, jsou jeden druhým opravdu posedlí," dodal zdroj pro magazín Look.
Cameron Diaz bude mít velkou britskou svatbu

Cameron Diaz
(autor: AFP)
Zpět
na
Herečka Cameron Diaz by sice žít v Británii trvale nedokázala, svatbu ale chce mít tradiční, velkou a bílou, jak ji znají právě Angličané. A koho si vezme? Britského modela Paula Sculfora!