Jedním z párů, co si zatančí v jedenácté řadě televizní show StarDance, jsou pohádkový princ Pavel Trávníček a úspěšná tanečnice Veronika Lálová (29). Ale nemuselo tomu tak vůbec být, protože herec původně nabídku odmítl.

Obdivuji manžela, že StarDance bere opravdu řádně a zodpovědně s velkou pokorou. Původně nabídku odmítl, takže za to můžu vlastně já, neboť jsem mu věřila a hodně dlouho jsem ho přemlouvala, až se nechal tzv. ukecat,“ pochlubila se Monika Trávníčková. Ještě, že má na svého muže takový vliv, byla by škoda, kdyby se nezúčastnil.

VIDEO: Pavel Trávníček: Ve StarDance budu rarita!

Video
délka: 02:46.64

Pavel Trávníček: Ve StarDance budu rarita! David Turek

Své taneční schopnosti iž předvedl v pohádce Tři oříšky pro Popelku, kde ho parketu pořádně protáhla Helena Růžičková coby Droběna. Veronika je o dost lehčí, ale jako přebornice v sambě, zase o dost mrštnější. To už Pavel zažívá na prvních trénincích.

Bohužel veškeré naše pracovní aktivity museli jít stranou, (neboť je to opravdu náročné), ale to nevadí,“ dodala Trávníčková a na sociální síť přidala dvě fotky. Podle toho, jak má Pavel rozepnutou košili do půl těla a zpocený obličej, je to pro něj jistě dřina.

Fotogalerie
31 fotografií