Rychtář se s informací, že hodlá vlastního syna a exmanželku žalovat, netajil. Naopak s tím hned běžel do médií. „Věřte, že mi není příjemné udávat vlastní rodinu, ale co mi jiného zbývá,“ řekl serveru extra.cz Rychtář.

Reagoval tak na podle jeho slov lživé tvrzení, že se před několika dny snažil dostat do pokoje Dariny a zanechal tam dopis. Proti jeho tvrzení je však fakt, že policie se skutečně takovým případem zabývá.

Syn Josef, který stojí po celou dobu na straně své matky, si to ale nenechá líbit. "Připravuje se na to, že podá taktéž trestní oznámení na svého otce za špinění v médiích. Začíná to velmi těžce nést, řekl deníku Aha! zdroj z okolí rodiny Rychtářových.

Tím ale tyátr u Rychtářových nekončí. S výhružkami na všechny strany Rychtář netroškaří a "poctil" jimi i zpěváka Jarka Šimka. Údajně za to, že nechal vydat poslední desku Ivety Bartošové Naposledy.

"Od jistého pána mi chodí zvláštní esemesky, na tu poslední musím reagovat podáním trestního oznámení. Tohle je část zprávy, kterou jsem dostal: Jedno ti závěrem povím a nezapomeň, najdu si tě, kdy to budeš nejméně čekat," napsal na svůj profil na sociální síti Šimek.