Ústřední postavou je babička v podání slovenské herečky Božidary Turzonovové (83), která celé rodině obrátí život naruby. „Prvotní impulz byl v rodině. Když se mi narodil syn a byla jsem po rozvodu, přestěhovala jsem se zpět k rodičům. A velmi záhy nato se přistěhovala babička, která byla velmi aktivní,“ svěřila Blesku Kocábová.

„Psala jsem to už za jejího života. Diskutovala jsem to s ní, ale zase tak moc jsem jí toho neříkala,“ řekla se smíchem.

Žádná postava tam dle jejích slov není jen pozitivní, ale ani negativní. „Chtěla jsem zaznamenat život tak, jak je, a nakládám absolutně všem!“ podotkla scenáristka. Na slavnostní projekci seriálu, který bude mít premiéru příští pátek (13. března) na platformě Oneplay, přišla celá famílie v čele s tátou Kocábem a americkou mámou Marshou (71).

Ti už sice nejsou svoji 15 let, ale díky seriálu se znovu sešli u jednoho stolu! Nechyběli ani jejich vnuci od Natálky – malý Elliot (8) či starší Štěpán (22), který dědečkovi jako by z oka vypadl!

Video
Video se připravuje ...

Lejla Abbasová je navigátorkou rally! Co na to její čtyři děti? Kisa Císařová

Místo klidu chaos

Sedmidílný seriál Pád domu Kollerů režíroval Jan Hřebejk (57). Děj sleduje svobodnou matku Vendy, jež se po sérii životních omylů vrací do domu svého dětství. Místo klidného útočiště nachází chaotickou domácnost, v níž pod jednou střechou svádějí každodenní bitvy hned tři generace. V hlavních rolích můžete vidět Terezu Volánkovou (38), Davida Matáska (63), Bolka Polívku (76), Petru Hřebíčkovou (46) a již zmíněnou Božidaru Turzonovovou.

Fotogalerie
103 fotografií