Tento týden byl posledním pro soutěžící Ivanku. Ta na sebe strhla pozornost už v prvních dílech, kdy hned dvakrát po sobě našla skrytou imunitu. Dlouho se jí ale nedařilo, opakovaně podkopala důvěru svých spoluhráčů a její vyřazení viselo ve vzduchu poměrně dlouho. Vaz jí nakonec zlomila Aneta, kterou kmen svými hlasy poslal k nádobám osudu, kde se jí zadařilo, stejně jako následně v souboji s Ivankou.
Odpadlice ze Survivora Ivanka v Blesk Poslední výzvě přiznala: Nikdy jsem neměla přítele! A co David?

Ivanka na sebe strhla pozornost ale i svým románkem s Davidem, pokud se to tedy románkem vůbec dá nazvat. Že k pohlednému moderátorovi chová sympatie, nijak netajila. V rozhovoru pro Blesk s Martinem Prágrem dokonce přiznala, že sympatie cítila už na hotelu. Dan proto přichází s odvážnou teorií: Měla Ivanka románek s Davidem už na hotelu a na ostrově už diváci sledovali jen jeho dohru?
Tématem znovu byla také Pepova hygiena. Údajně se netají tím, že bojkotuje šampóny a zubní pastu! Co dalšího v rekapitulaci zaznělo? Pusťte si celý díl:
Survivor talk Daniel Šesták, Sidonia Borkovcová