Bývalý taneční partner Gabriely Soukalové či Ivy Kubelkové ve StarDance se do reality show přihlásil, když byl single. Ale během příprav na odlet poznal půvabnou šéfredaktorku lifestylového online webu Anetu Šimečkovou. 

„Pamatuji si, když jsi mě, Anetko, vezla v lednu na letiště. Byl to silný moment. Říkal jsem ti 'nebreč, za 14 dní jsem určitě doma.' Promiň! Trvalo to skoro tři měsíce a bylo to extrémně náročné... Teď už jsem tady a to, co jsem prožil, když se otevřely dveře na letišti v Praze, je nepopsatelný prožitek… Navždy to zůstane v mém srdci...,“ napsal po příletu na pražské letiště Martin Prágr

Video
Video se připravuje ...

Iva Kubelková a Martin Prágr po 8. kole StarDance: Začíná přituhovat! Kateřina Štichová

Než se společně s ostatními účastníky objevil v příletové hale, Aneta neskrývala nervozitu a ruce se jí klepaly, jako při zimnici. Když se její milý objevil, tak si padli do náruče, šeptali si slovíčka, polibky střídaly vzájemné pohledy... 

Při odchodu byli do sebe zavěšeni a každou chvilku si vyměnili polibek. Byla to přece jen opravdu dlouhá doba, co spolu nemohli být a dávat si svou lásku najevo. 

Z Dominikánské republiky se už vrátili všichni ze Survivora, což Blesku potvrdila i TV Nova. Všechny díly jsou už natočené a teď už se bude jen čekat na finále, z něhož vzejde vítěz, nebo vítězka, a odnese si dvoumilionovou výhru. 

Fotogalerie
51 fotografií