Victorii doporučila konkurz do české verze seriálu Einstein její agentura. Vrhla se do toho po hlavě, přestože nemá s českým jazykem vůbec žádné zkušenosti. 

„Šla jsem na kamerové zkoušky a četla něco v češtině. Pak jsem se sešla s režisérem Vojtěchem Moravcem a od produkce jsem dostala českého učitele. Pracovali jsme pomocí video hovorů,“ popsala situaci herečka, která jinak se štábem na place komunikovala anglicky.

Stejně tak se domlouvala s hlavní postavou seriálu Vojtou Kotkem. Hned jí padl do oka. „Je to úžasný herec a přitom skromný člověk,“ chválí Victoria českého kolegu.

„Navíc je s ním legrace, a když jsem něčemu nerozuměla, hned mi to přeložil a vysvětlil. Navíc je to velký fešák, takže se mi s ním dobře pracovalo,“ dodala herečka spokojeně. Věří, že se do Česka zase brzy pracovně podívá.

Vojta Kotek inspiroval i kolegu Jakuba Prachaře (37), s nímž právě točí seriál Dvojka na zabití. „Když jsem viděl, jak skákal zavěšený na laně, prosil jsem produkci, jestli bych si mohl lehnout do kolejiště, aby mě přejel vlak. Chtěl jsem toho Vojtu dorovnat. Ale štáb se o mě bojí, tak z toho sešlo. Třeba se ještě něco naskytne,“ prozradil zklamaný Prachař.

VIDEO: Einstein: Vojtěch Kotek do toho skočí po hlavě

Video
délka: 00:42.92

Einstein: Vojtěch Kotek do toho skočí po hlavě FTV Prima

Fotogalerie
39 fotografií