Prostřednictvím moderní techniky bude Sokol vstupovat do finálového večera ze svého domu a pobaví tak na dálku všechny přítomné svými vtípky a nejen to! Na večer se samozřejmě pořádně vyfikl do saka s košilí, ale když kamera poodjela dále odhalila Ondřejovi nohy jen v trenkách a vytažených ponožkách.

„V novém domě, před novými sousedy jsem se uvedl tím, že jim v ulici zaparkoval obří přenosový vůz a já jsem kolem domu pobíhal ve smokingu a do kamery pokřikoval, že tohle bylo fantastické číslo a že porota je strašně vtipná,“ popsal natáčení Ondřej, který se pár dnů před finále přestěhoval.

Nejsmutnější z jeho nepřítomnosti bude samozřejmě Aleš Háma (48), který tak přišel o moderátorského parťáka v ten nejhorší moment. „Když jsem zjistil, že Ondřej na finále nebude a že asi budu na pódiu sám, byl to pro mě šok,“ přiznává Aleš.

VIDEO: Hvězda SuperStar a Tváře Martin Schreiner: Uhání ho opuštěné samoživitelky! 

Video
Video se připravuje ...

Hvězda SuperStar a Tváře Martin Schreiner: Uhání ho opuštěné samoživitelky! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Navíc si ze mě i v tak vyhrocenou chvíli všichni dělali legraci, že jsem to určitě zařídil schválně, abych mohl moderovat sám. Mně to ale bylo dost líto, protože jsme se s Ondřejem myslím dost sehráli,“ dodal s tím, že na pódiu si alespoň postaví papírového Sokola v životní velikosti.

Jak zvládne Sokol moderování na dálku a kdo se stane vítězem celé Tváře, můžete sledovat v neděli od 20.20 na Nově.

Vir skolil všechny

Během natáčení show onemocněli covid-19 téměř všichni soutěžící, ale vždy stihli »naskočit« zpět a neohrozili tak natáčecí dny. Jediný zpěvák Vojta Drahokoupil (25) to pěkně odskákal a nemoc ho vyřadila z provozu na dva týdny.

Vir se nevyhnul ani hlasové koučce Lindě Finkové (53), za kterou ve dvou dílech převzala otěže zpěvačka Bára Basiková (58). Moderování jen v trenkách nedělá Ondřejovi problém.

 

Fotogalerie
62 fotografií