Od 5. února se usměvavý Roman Staša stane stálou posilou ranního pořadu Snídaně s Novou. Každý pátek se od něj diváci dozvědí cenné kulinářské rady a budou ho moci sledovat při vaření různých delikates.

Video: MasterChefem je Roman: Jaká byla jeho cesta soutěží?

Video
délka: 02:30.08
Video se připravuje ...

MasterChefem je Roman: Jaká byla jeho cesta soutěží? TV Nova

„Opravdu se moc těším. Bude to adrenalin a výzva vařit v přímém přenosu. Zároveň doufám, že nebudu vařit sám a při sledování Snídaně s Novou se ke mně přidají také divačky a diváci,“ podělil se Staša. Fanoušci korunovaného MasterChefa 2020 se k němu opravdu mohou připojit v reálném čase, ingredience k pátečním receptům naleznou vždy den předem na webu Novaplus.

Kvůli koronavirové pandemii a s ní spojenými restrikcemi Staša nemohl začít s plněným svých restauračních snů, nabídka od Novy tak byla vítaným východiskem ze zapeklité situace. „Po vítězství v MasterChefovi jsem si chvíli odpočinul a přemýšlel, kam se moje vaření bude ubírat dál. Když přišla nabídka z televize Nova, nebylo o čem přemýšlet,“ přiznal věčně optimistický Roman, na kterého už se kolegové ranního vysílání těší.

Roman je vycházející hvězda českého kulinářství a za týmem Snídaně s Novou už se byl podívat. Překvapilo mě, jak rychle mezi nás zapadl. Myslím, že tu není nikdo, kdo by se na něj netěšil, do naší party vnesl další příliv pozitivní energie. Diváci budou mile překvapeni,“  míní producent Snídaně s Novou Karel Kopeček.

VIDEO: Vítěz MasterChefa Roman pro Blesk: Z karantény promluvil o covidu a vítězství!

Video
délka: 12:21.44
Video se připravuje ...

Vítěz MasterChefa Roman pro Blesk: Z karantény promluvil o covidu a vítězství! Markéta Reinischová