4. duben 2020
Svátek slaví Ivana, zítra Miroslava

Hvězdné jaro na Primě a sedm nových pořadů: Kotek, Pavlásek i Bohdalka!

/
 • Jarní schéma Primy
  20. února 2020 ● 14:45

  Televize Prima nabízí divákům na jaře skutečně nabitý program. Těšit se mohou hned na sedm nových pořadů. Hlavní kanál Prima představí detektivní seriál Einstein: případy nesnesitelného génia, velkolepou zábavní show Zlatá maska, návrat Zdeňka Pohlreicha (62) jako Superšéfa, talkshow Na Pavláska, docu reality Tlouštíci a rekonstrukci reálných případů v odpoledním pořadu Z místa činu. Prima COOL přinese první seriál z vlastní tvorby Po hlavě.

 • 1.

  Einstein: případy nesnesitelného génia

  Sobotní večery ve 20.15 ovládne od 14. března nový krimiseriál Einstein: případy nesnesitelného génia, který s notnou dávkou humoru představí hlavního hrdinu, jenž je sice sexy a chytrý, ale dost často na zabití. Filip Koenig je génius a nejmladší profesor, který kdy přednášel teorii fyziky na univerzitě. A především pra-pra-pravnuk Alberta Einsteina. Trpí ale dědičnou Huntingtonovou nemocí, a když je chycen při pokusu o krádež léků, které by zpomalily zhoršování jeho zdravotního stavu, připlete se k vyšetřování vraždy a pomalu začne rozplétat složitý případ.

  Duy Anh Tran a Vojta Kotek

 • 2.

  Zlatá maska

  12 masek, pod kterými se skrývá šest Čechů a šest Slováků, představí show Zlatá maska. V té budou čtyři detektivové (známé osobnosti), mezi nimiž se objeví i Jiřina Bohdalová či Jakub Prachař, nejen podle zpěvu hádat, kdo se pod maskami skrývá. Formát, který slavil úspěchy v zahraničí, vzniká ve spolupráci se slovenskou TV JOJ. Desetidílná show bude diváky bavit od 20. března každý pátek ve 20.15.

  Zlatá Maska

 • 3.

  Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět

  Pořad Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět je grandiózní návrat Zdeňka Pohlreicha na obrazovky televize Prima. Během 24 hodin v něm „Šéf“ a jeho tým proměňují jak restauraci od kuchyně až po vzhled interiéru, tak především uvažování personálu a majitelů restaurace.

  Zdeněk Pohlreich totiž musí za rekordně krátký čas přijít na to, kde je zakopaný pes neúspěchu, proč podnik upadá a proč personálu docházejí síly. První díl ze čtyř, který televize Prima odvysílala v pátek 7. února ve 20.15, sledovalo 841 000 diváků v CS 15+ (share 20,93 %).

  Superšéf, Zdeněk Pohlreich

 • 4.

  Na Pavláska

  Lukáš Pavlásek se od 18. února nově představuje každé úterý ve 21.35 v roli moderátora své vlastní talkshow Na Pavláska. V té představuje zajímavé hosty z různých profesí, nabízí sobě vlastní vtip a hravost a nechybí v ní ani oblíbený stand-up.  

  Na Pavláska

 • 5.

  Tlouštíci

  Jedinečný koncept docu reality nabídnou od 26. března každý čtvrtek ve 21.35 Tlouštíci. Skupinka statečných účastníků proměny se svěří se svým příběhem. Cestou k vysněné postavě se musí všichni z nich poprat nejen s neznámými potravinami či zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem.

  Tlouštíci

 • 6.

  Z místa činu

  Jak postupují kriminalisté během řešení konkrétních případů, jak probíhají výslechy klíčových postav? To ukáže nový pořad Z místa činu, který nechá nahlédnout diváky do pozadí vyšetřování. Každý všední den v 16.00 od 3. března nabídne divákům emoce, napětí i rozuzlení a práci kriminalistů vysvětlenou na pravdivých příbězích tak, jak je lidé prožívají.

  Víkendové policejní akce na území hlavního města

 • 7.

  Ženy v běhu

  Z filmových novinek se diváci mohou těšit na televizní premiéru snímku Ženy v běhu, který loni v kinech navštívil rekordní počet 1 543 842 diváků. Ženy, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti, dorazí na obrazovky 29. března.

  Film Ženy v běhu

 • 8.

  Po hlavě

  Novinky si pro diváky připravila i Prima COOL. Odvážný komediální seriál Po hlavě, který je prvním seriálem z vlastní tvorby tohoto kanálu a vysílá se od začátku února, má neobvyklý koncept. Kromě Petra Buchty v hlavní roli Indyho, a jeho blízkých, se diváci seznámili s Igorem Chmelou ve velice zvláštní roli. Je mozkem Indyho, který se dostane do nejedné šlamastyky, a je právě na jeho mozku v podání Chmely, aby ho zachránil. Tedy pokud se mu zrovna chce, je totiž dosti škodolibý…

  Po hlavě

  Fotogalerie
  52 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

Michal Michal: Pavláska nemusím !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!

(20. 02. 2020 15:27)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy