Když Ordinace začínala, měl v ní Rychlý jako Čestmír Mázl jen krásnou dceru Naďu a Jakuba, syna v pubertě. Když před lety Naďa odjela za modelingovou kariérou do Ameriky, přišly další seriálové děti Mikuláš a nemanželský Kuba. A dcera se do seriálu vrátila jen na chvíli, když Mázl před roky bojoval s rakovinou. Od té doby se po ní slehla zem a občas byla jen v ději zmíněna. S novými díly čtrnácté řady přijde ale zase na scénu. A protože je bez peněz, nastěhuje se už do tak dost početné domácnosti primáře gynekologie.Žádné kopírování

Setkání s novou otcovou partnerkou Alenou v podání Michaely Badinkové (39) čeká ale jinou herečku než tu, která původní postavu ztvárnila. Protože Kateřina Pospíšilová už několik let žije v Anglii, museli za ni dosadit náhradu v podobě Petry Bučkové (40). „Moc neřeším, co bylo. Před lety byla Naďa podstatně mladší, měla možná trošku jinou energii a život v zahraničí se v ní určitě nějak promítl,“ vysvětlila Aha! náhradnice Petra s tím, že bude hrát Naďu po svém a nebude nikoho kopírovat. Nové díly startují na obrazovkách TV Nova už zítra, 8. ledna.

Co dalšího čeká na oblíbené postavy v roce 2019?

Peklo na zemi v rodině Suchých
Zdena a David (Dana Morávková a Jan Čenský) zažijí hrůzu, jakou ročně v Česku prožijí tisíce rodičů. Z dětského koutku v nákupním centru se ztratí jejich dcera Hanička (Eliška Obrová). Jejich zoufalé kroky, které vedou slepě k doktorčinu exmilenci Martynčákovi (Ján Jackuliak), střídá beznaděj a strach.

Nové plány na zbohatnutí u Švarců
Bobo a Heluš (Martin Zounar a Martina Randová) zase spřádají další plány na zbohatnutí. A zatímco dosud byl jeden šílenější než druhý, tentokrát chce jít Heluš praktičtější cestou. Když totiž zjistí, kolik berou psychologové, rozhodne se vydat na dráhu životní koučky.

Finanční problémy u Květy a Vilíka
Květa s Vilíkem (Klára Oltová a Roman Štabrňák) se dostali do svízelné finanční situace. Propadají se do dluhové pasti a hrozí jim exekuce. Tu by mohl vyřešit bohatý, ale komplikovaný pacient Jošt (Roman Luknár), který Květě nabízí spolupráci. Jenže on v ní vidí víc než ošetřovatelku.

Intrikán Mára primářem
Marika (Andrea Kerestešová Růžičková) se ze všech sil snaží vrátit Honzu Sekoru (Jan Hájek) do života. Primariátu kamenické chirurgie se ale během Honzovy neschopnosti k nelibosti všech ujímá Mára (Robert Jašków), který rozjede své špinavé intriky nejen proti Marice.

Lásku Bibi a Marka naruší nevěra
Bibi a Marek (Marika Šoposká a Štěpán Benoni) se snaží o miminko, jenže vše zkomplikuje zjištění, že ji Marek podvedl s boxerkou Erikou (Marta Dancingerová). Nová postava v Kamenici tak hodně zatočí s jejich vztahem.

VIDEO: S Ordinací se vracejí i staří známí! Nová dramata od 8. ledna!

Video
délka: 01:00.07
Video se připravuje ...

S Ordinací se vracejí i staří známí! Nová dramata od 8. ledna! TV Nova

Fotogalerie
40 fotografií