Děj připravované třetí řady retroseriálu České televize je zatím přísně střežený, ovšem leccos již napověděli sami herci. Těšit se můžeme třeba na návrat Michaely Maurerové (38) alias služebné Jarky, která patřila mezi stálice první řady, ovšem v druhé se po ní slehla zem.

Sloužit bude tentokráte sloužit v domácnosti Hanse von Lippiho v podání Stanislava Majera (39) a jeho mladé ženy Ireny, kterou v druhé řadě hrála Anna Fialová (22), ale nově ji ztvární herečka s českými i slovenskými kořeny Katarína Šafaříková (29).

Jak nyní ukazují snímky z natáčení, dějem zahýbe i postava Petra Vondráčka (42) Rudolf Toman alias Rudi. Ten se v první řadě točil kolem každé sukně a onemocněl kapavkou. Zrovna andílek z něj asi nebude ani v pokračování, jelikož posedává u baru, pokuřuje si a dokonce si šňupne i kokain!

Nebude chybět ani Magdalena, jejíž představitelka Veronika Arichteva(31) si asi na place připadá jako doma. Klidně si tam totiž vykračuje oblečená v bílém županu. Jakmile ale přišla na řadu její scéna, hned se proměnila v dokonalou prvorepublikovou krásku ve zlatých šatech a bílých rukavičkách.

VIDEO: Ukázka z druhé řady První republiky: Rvačka Jaroslava a Vladimíra!

Video
délka: 01:19.87

Jaroslav s Vladimírem se poperou na zahradě Česká televize

Fotogalerie
178 fotografií