Zatímco v loňských ročnících si vlnu kritiky za své chování vyslechla Ewa Farna, letos padla na mužské osazenstvo. „Poprosila bych mužské porotce, aby se uklidnili. Přivádějí soutěžící dost do rozpaků. Já se za ně cítím nepříjemně. Otřesné chování,“ postěžovala si jedna divačka. Nejspíš narážela na situaci, kdy se před porotu postavila krásná fotomodelka z Uzbekistánu, ze které byli pánové naprosto v údivu. Přehazovali si mezi sebou dvojsmyslné vtípky a lichotky, což dívku poněkud rozhodilo.

A všimli si toho i ostatní. „Chování všech porotců je celkem otřesné. Jedna věc je hodnotit, druhá je dělat show, ale třetí je znemožňovat jak sebe, tak ostatní. Více než očividné bylo to, jak poníženě se cítilo to děvče z Uzbekistánu. Za mě palec dolu,“ psala další divačka. A bylo víc takových.

„Hanba, katastrofa! Zamyslete se nad sebou, drazí porotci,“ zaznělo v diskuzi. „Chování porotců nemá úroveň. Stydím se za jejich chování,“ komentovala další žena. „Otřesná úroveň tento rok. Mám pocit, že hodnotí vzhled účinkujících víc než zpěv. A ty komentáře... Hrůza,“ napsala jiná divačka.

Našli se ale i tací diváci, kteří jednotlivce v porotě naopak chválili. „Palo je člověk, který zná legraci a nic špatného tam nedělá,“ zastala se Habery jistá Věrka a přidaly se další fanynky. „Nejvíc se mi líbí Habera. Ten jediný mluví alespoň trochu normálně a nedělá tam kraviny,“ podpořila zpěváka jiná divačka. Habera si ostatně získal největší okruh svých fanoušků, pozadu nezůstal ani někdejší soutěžící v Superstar Ben Cristovao.

První díl nové řady ale přilákal k televizním obrazovkám tři čtvrtě milionu diváků v sobotu večer. První odvážlivce, kteří předstoupili před porotu, sledovalo konkrétně 770 tisíc diváků. Konkurenční televizi Prima, která vysílala seriál Polda III vidělo 982 tisíc diváků a dalších 761 tisíc sledujících mělo zapnutý dokument Tajemství těla na České televizi.

 

Fotogalerie
9 fotografií