Drsná Jana s hadem na krku sprostě nadává druhé vyměněné manželce Sabině a její přítel ji musí držet, aby nedošlo i na násilí. Následně si za to sám vyslouží facku. Tak dramaticky se odehrálo setkání mezi osmi očima v prvním díle nové série reality show Výměna manželek.

Chování ženy se mnohým zdálo tak vyhrocené, že se začaly objevovat i dohady, zda celý díl Výměny nebyl jen nějakým divadlem s najatými herci. V poslední době už totiž diváci neví, čemu mají věřit. Zejména poté, co se ukázalo, že extrémně bizarní soutěžící kulinářské soutěže Prostřeno! byl jen nastrčenou loutkou, kterou řídil Kazma alias Kamil Bartošek.

VIDEO: Připomeňte si Prostřeno s ajťákem Karlem...

Video
délka: 01:08.64

Čtvrteční Prostřeno: Proč Karel spí v rakvi? A proč má doma slepici Babiše? 

Ajťák Karel s Touretteovým syndromem, který spí doma v rakvi, vzrušují ho postarší dámy a místo psího mazlíčka chová v bytě slepici Babiše, vyvolal podobně bouřlivé ohlasy jako Jana z Výměny manželek. Jenže ve skutečnosti byl jen smyšlenou postavou. Dokonce i jeho jídlo, které na pohled vypadalo dost nevábně, bylo připravované profesionálními kuchaři. O podvodu údajně nevěděla ani samotná televize Prima.

Tentokrát ale známý vtipálek tvrdí, že v šokující Výměně prsty nemá. „Touretteův syndrom OK, ale tyhle smažky jsou taky level!“ okomentoval ukázky z nováckého pořadu Kazma na Facebooku. „A přísahám, že nejsou od nás,“ dodal pro jistotu. Ostatně kdyby se v nějakém směru angažoval, jistě by se rád pochlubil. O podvodu v Prostřenu! natočil hned dvě videa pro Stream.cz.

VIDEO: Ukázka z drsné Výměny: Rvačka během osmi očí!

Video
délka: 01:59.04

UŽ DNES: Nejdrsnější Výměna manželek! Rvačka během osmi očí! TV Nova

VIDEO: Jana vzplanula k náhradnímu manželovi!

Video
délka: 01:06.03

Jak dopadne Výměna manželek? Drsná Jana vzplanula k náhradnímu manželovi! TV Nova

VIDEO: Na hadí ženu Janu si podle Sabiny už došlápla sociálka!

Video
délka: 03:30.75

Napadená Sabina ze šokující Výměny: Na hadí ženu si došlápla sociálka! Dcera našla jehly... Tereza Kühnelová


VŠE O VÝMĚNĚ MANŽELEK ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
44 fotografií