Vše začalo loni v srpnu, kdy se Sabinin partner Tomáš zakoukal do její nejlepší kamarádky a odešel od rodiny. S sebou vzal i mladšího syna Daniela (1,5) a Sabina zůstala s dcerkou Michalkou (3) sama bez peněz. „Sebral mi všechno, proto jsem napsala svou situaci na server Modrý koník a požádala o pomoc kamarádky, zda by mi nepůjčily na nájem. Složily se a vybraly dvanáct tisíc,“ svěřila se Blesk.cz mladá maminka.

V tu dobu navíc nahlásila na policii, že jí partner odvezl syna, ale policie to nemohla zapsat jako únos, jelikož Tomáš je biologický otec malého Daníka a má na něj stejné právo jako Sabina. „Spíš jsem chtěla Tomáše nějak postrčit k tomu, aby mi malého vrátil, protože jsem ho ještě kojila. Jenže policie s tím nemohla nic dělat, tak jsem se obrátila na soud, kde jsem požádala o předběžné opatření na Daníka. To  mi také zamítli z důvodu toho, že mi právník do žádosti napsal, že na něj dostávám alimenty,“ vzpomínala Sabina. Nakonec se celá situace vyřešila sama, když se po týdnu s partnerem spojila a domluvili se, že jí syna vrátí. A tak se také stalo.

Nové vlasy za peníze na nájem

Ani ne týden po vybrané sbírce se na ni kamarádky vrhly s tím, že na ně ušila boudu. Obviňovaly ji z toho, že chodí často ven, utrácí jejich peníze, a dokonce si za ně nechala prodloužit vlasy. „To je blbost, musela jsem chodit s malou ven. A asi po dvou měsících jsme se k sobě s Tomášem vrátili a já se jim hned ozvala, že jsme zase spolu a že teď jim můžu peníze vrátit, ale pod podmínkou, že už mě nebudou otravovat. A ať se tedy přes Modrého koníka ozvou. Nikdo se ale neozval, ale dál mě buzerovaly. Tak jsem se rozhodla jim peníze nevrátit,“ vysvětlila nám blondýnka.

Poté se situace na nějakou dobu uklidnila a rozvířila se znovu poté, co se začaly na internetu objevovat ukázky z Výměny manželek. „Najednou se holky ozývají znovu, ale tentokrát jsem se s nimi dohodla, že jim peníze vrátím, protože už chci mít klid. Už to řešíme,“ dodala Sabina s tím, že dnes ví, že byla chyba zveřejňovat své problémy ve vztahu na veřejnosti.

Video
délka: 03:30.75

Napadená Sabina ze šokující Výměny: Na hadí ženu si došlápla sociálka! Dcera našla jehly... Tereza Kühnelová

Video
délka: 01:59.04

Nejdrsnější Výměna manželek! Rvačka během osmi očí! TV Nova

Video
délka: 01:06.03

Jak dopadne Výměna manželek? Drsná Jana vzplanula k náhradnímu manželovi! TV Nova

Fotogalerie
15 fotografií