Líná šedá myš, žena bez náboje a bez smyslu pro humor, kus ledu – takto popsal Petr svoji náhradní manželku Lenku, která byla podle jeho slov na webu TN.cz velký suchar. „Takovou ženu bych nemohl mít doma,“ pokrčil rameny. „Nepečovala o sebe ani jako žena,“ dodal.

I když byl díl celkem v poklidu a jediný problém nastal až v části „mezi osmi očima“, kdy se Lenka rozbrečela pod návalem kritiky na její osobu, ve skutečnosti to bylo zejména pro Petra hodně těžké. Lenka byla totiž prý nerozhodná, pořád se na něco ptala a nevěděla, co vařit. Což byl při péči o sedm dětí celkem problém. Místo toho mu ale svěřovala dost intimní tajemství z jejího sexuálního života.

Video
délka: 00:33.96

Výměna manželek: Na náhradní manželku čeká sedm dětí! TV Nova

„Jak jim funguje osobní vztah, sexuální život. Pro mě jako pro chlapa bylo nepříjemný, že si stěžuje. Řekla mi, že jejich sexuální život je v troskách a že si najde milence,“ prozradil s tím, že o manželovi Rosťovi mluvila Lenka hodně zle. Padaly výrazy a informace, které Petr nechtěl ani říkat na kameru.

Video
délka: 01:04.36

Výměna manželek: Lenka neunese kritiku během „osmi očí“! TV Nova

Tuto informaci Petr Rosťovi údajně řekl, ale podle něj tomu nevěřil. I když se pak z těchto informací zhroutil. A Lenka pak Petrovi vypisovala nenávistné zprávy. Manželství Petra a Věry je však naprosto v pořádku a pevné jako skála. Náhradní manžel byl v pohodě, proto nedokážu pochopit, proč má ženu, která je takový suchar. S ním byla legrace, byl ochotný, vařil. Řekla bych, že je hrozný podpantoflák a je mi ho hrozně líto,“ přiznala Věra. Jejich soužití ale prý bylo takřka idylické. „Nebyl tam žádný extrém, jediné, co tam bylo extrémní, že on doma všechno dělal. My jsme zvyklí si pomáhat,“ svěřila se Věra, která se starala ve svém životě nejenom o vlastní děti, ale i děti bývalého manžela a děti, které má v pěstounské péči.

Fotogalerie
24 fotografií