Ve středeční Výměně manželek se vám představila rodina z Prahy, kterou tvoří Denisa (32), Josef (33), dcera Saša (11) a syn Pepík (1). Na druhé straně jste se mohli seznámit s Gábinou (37), Slávkem (42), synem Vojtou (11) a dcerou Valentýnou (9), kteří bydlí ve Vinařicích u Kladna.

Denisa nyní promluvila o své dcerce Saše, která má diagnostikovanou poruchu ADHD. „V dětství ji vychovávali rodiče. Když byla malinko starší, tak pendlovala mezi mnou a rodiči. Já jsem na ni ani neměla nervy. Maminka ale před rokem a půl zemřela a Sašu to strašně moc zlomilo, protože ji měla moc ráda,“ svěřila se pro TV Nova.

„U dědečka, který si o ni zažádal, být nechtěla. Nechtěli ji ani v děcáku, že pokud tam půjde, tak půjde do výchovného ústavu. To jsem řekla, že nechci, protože ona potřebuje pevnou ruku a pevný řád, a co si budeme povídat – to tam oni moc nemají,“ vysvětlila.

Denisa se přiznala, že nemoc Saši je i její vina. „Hodně jsem se na ní podepsala. Myslím, že ještě není pozdě, ale je to strašně moc těžký,“ dodala.

Podívejte se, jak to ve Výměně vypadalo.

Video
délka: 01:24

Premiérová Výměna manželek: Souboj dvou životních stylů! TV Nova

Fotogalerie
22 fotografií