V současné době Zuzana Kajnarová řeší vraždy a další zločiny v novém seriálu Novy Specialisté. Ten největší komerční televize vysílá proti novému seriálu ČT Svět pod hlavou v pondělí.  Následující pondělí se tyhle dva seriály naposledy utkají o diváky, aby je následující pondělí vystřídaly na obou stanicích jiné kriminálky. Kajnarová nicméně chybět nebude, jen se přesune z Novy na Českou televizi.

Takže zatímco v pondělí 6. března bude krásná herečka ještě v týmu nováckých Specialistů, už 13. března bude v druhé řadě Strachova seriálu Labyrint na České televizi. A tentokrát bude o diváky bojovat s reprízovaným seriálem Novy Policie Modrava.

O čem je nový Labyrint?

Tým majora Remeše (Jiří Langmajer), tentokrát posílen o nového člena Richarda Fraňka (Honza Hájek – Četníci z Luhačovic), vyšetřuje vraždu dívky Moniky. Tu někdo znásilnil, zabil a její tělo hodil do řeky. Možných pachatelů se nabízí hned několik.  Režisér Jiří Strach a scenárista Petr Hudský opět rozehrávají komplikovaný kriminální příběh o několika zdánlivě nesourodých dějových linkách, kde až do poslední chvíle není jasné, kdo je vrah, kdo oběť a kdo jen nevýznamným účastníkem vyšetřování. Divák postupně v sedmi dílech seriálu získává stejné informace jako kriminalisté a může tak spolu s nimi rozkrývat nejednoznačné indicie vedoucí k odhalení pachatele. 

Fotogalerie
26 fotografií