Sama Cajthamlová však o angažmá v pořadu už ani neusilovala. „Jsem šťastná na České televizi,“ prozradila Blesku. „Doktor Ka má totiž širší okruh diváků, což je něco, o co jsme se snažili i u Jste to, co jíte, ale nešlo to prolomit přes licencory. To se to mým nástupcům povedlo, moc jim přeji úspěch a budu se na ně dívat,“ říká doktorka Kateřina.

V premiérových dílech nové, již sedmé série tohoto pořadu uvidíme inspirující osudy plné odhodlání, ale i boje s vlastní leností. Nad rozhodnutím účastníků zhubnout a od základů změnit svůj život bude dohlížet oblíbený Petr Havlíček, kterého doplní tři odbornice – psycholožka Laura Janáčková, fitness trenérka Hana Kynychová a lékařka Alice Hauptová.

Video
délka: 01:26.64
Video se připravuje ...

Kynychová oblečená za 350 000: Průsvitnou róbu už nemám, syn se za mě styděl! David Turek, Jan JedličkaOsm pondělních večerů bude na obrazovkách televize Prima patřit snaze udělat ve svém životě změnu a posunout ručičku na váze směrem dolů. Účastníci nové premiérové řady Jste to, co jíte hubli pod dohledem kamer celé čtyři měsíce, tedy o měsíc déle oproti poslední sérii z roku 2012. Rekordmankou nové série v počtu shozených kilogramů, a zároveň absolutní rekordmankou za dobu existence pořadu, je Marcela z Ostravy. Máma dvou dcer za čtyři měsíce zhubla 33 kilogramů ze své původní váhy a měsíc po natáčení přidala minus dalších 10 kilogramů. Nejtěžším účastníkem nové série, i vůbec historie pořadu, je podnikatel a bývalý vrcholový sportovec David. Na začátku natáčení vážil neuvěřitelných 222,5 kilogramů, na jehož změření bylo dokonce potřeba využít váhu ve sběrných surovinách.Zajímavých příběhů uvidí diváci ale mnohem více. „Pro mě byly silné příběhy všechny. Když řešíte zásadnější lidské problémy, nekloužete jen po jejich povrchu, ale snažíte se nacházet jejich příčiny, vždy objevíte velmi silné emoční aspekty, či spíše jejich celou kupu. A jejich řešení rozhodně pro dotyčného nebývá procházkou růžovým sadem. Někteří účastníci byli komplikovaní například z hlediska jejich zdravotních problémů nebo si za sebou vlekli celou řadu otevřených ran z minulosti, jednoduchý tak nebyl asi zcela nikdo. Ale podívejte se sami,“ uvádí k nové premiérové řadě Petr Havlíček.Právě řešení všech možných aspektů vedoucích ke změně životního stylu vystihuje také motto premiérové série – „Všechno začíná v hlavě“. Nad hubnutím účastníků proto kromě výživového poradce Petra Havlíčka dohlížely také další odborníci a nové tváře pořadu – psycholožka Laura Janáčková, fitness trenérka Hana Kynychová a lékařka Alice Hauptová.

Fotogalerie
24 fotografií