V hlavních rolích se každé pondělí na České televizi předvádí Václav Neužil a Ivan Trojan. Na tyto dva a jejich další kolegy se naposled díval zhruba milion diváků. A i když je podle většiny z nich seriál skvělý, někteří v něm našli pár chyb.

Nejvíc jim vadí, že v seriálu zní písně, které v roce 1982 ještě vůbec neexistovaly. „Jediné, co není vychytáno, jsou písničky. V předešlém nebo prvním díle Děti ráje od Michala Davida v roce 1982 ještě nebyly natočeny, vyšly asi v roce 1986,“ napsala do internetové diskuze seriálu Martina, která nebyla daleko od pravdy. Jmenovaný song, který zazněl ve druhém díle s názvem Anděl odplaty v místním klubu, vznikl totiž v roce 1985.

A to nebyl jediný hudební přešlap. Tvůrci se v díle Orchidej na smetišti postarali o další. „A v tomto díle Kristínka iba spí Petera Nagye je také mladší, vyšla, tuším, v roce 1984. Ale jinak dobrý a těším se na každý díl,“ doplnila Martina, která si toho nevšimla jako jediná. Mimochodem, hit o Kristínce vyšel opravdu roku 1984 na albu Chráň svoje bláznovstvá...

Fotogalerie
35 fotografií