8. prosinec 2019
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Tohle jim může srazit vaz! Slabé stránky finalistů StarDance rozhodnou

/
 • Kdo vyhraje v letošním finále StarDance?
  9. prosince 2016 ● 18:44

  Kdo se stane letošním králem či královnou tanečního parketu? Vyhraje StarDance držitelka Českého lva, sjezdař-nebojsa, nebo nejmladší ze Tří bratrů? Těžko říct, každý z nich má v něčem výhodu a naopak i nevýhodu.

 • 1.

  Zdeněk Piškula (18): Svléká se na povel

  Silná stránka: Ženy mají pro blonďatého andílka z filmové pohádky Tři bratři mimořádnou slabost a on využívá veškeré zbraně, jak zaujmout. Je ochoten se před publikem i vysvléct nebo si nechat nakadeřit vlasy. Během soutěže prohlásil, že by do tří let chtěl být profitanečníkem, a za tím si kráčí mimořádně svědomitě!

  Slabá stránka: Skandál s kupováním choreografií, ve kterých měla prsty jeho taneční partnerka Veronika Lálová (24). Tance by přitom měly být výhradně její vizitkou, pro to je najatá a placená…

  Co o něm (možná) nevíte: Randil s herečkou Annou Linhartovou (22), dcerou herečky a moderátorky Jitky Asterové (57), často je vídán také ve společnosti Anny Fialové (21) z první řady show Tvoje tvář má známý hlas…

  Zdeněk Piškula a Veronika Lálová

 • 2.

  Jana Plodková (35): Odmítačka plastik

  Silná stránka: S partnerem Michalem Padevětem (35) jsou dokonale sehraný pár. Podporu diváků si získali díky nenucenosti a přirozenosti. Jejímu kouzlu podlehl i obávaný porotce Zdeněk Chlopčík!

  Slabá stránka: Držitelka Českého lva za film Protektor si role pečlivě vybírá, takže není tak často vidět na obrazovce.

  Co o ní (možná) nevíte: Údajně odmítla nabídku na plastickou operaci prsou, která je v současnosti velice populární. Důvod? Je spokojená se svými přednostmi. V komediálním seriálu Kosmo je navíc v úloze kapitánky mise Musilové prodala víc než dost!

  Jana Plodková a Michal Padevět

 • 3.

  Ondřej Bank (36): Geniální vágus

  Silná stránka: Král alpských sjezdovek připomíná na parketu roztomilého medvídka, má hezký úsměv a je vtipný. Zřejmě to byl důvod, proč se pod vedením Evy Krejčířové (36), náhradnice za zraněnou Kamilu Tománkovou (39), protančil až do finále.

  Slabé místo: Pravidelně zapomíná kroky a mýlí se v choreografiích, od porotců dostává nejnižší známky z finalistů.

  Ondra Bank s Evou Krejčířovou

  VŠE O STARDANCE ČTĚTE ZDE>>

   

  Fotogalerie
  99 fotografií

StarDance 2019

Sledujte dění kolem desáté řady soutěže StarDance.

Taneční páry Porota Další řady

 

 

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy