Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

12 důvodů, proč Tvář vyhrál neznámý mladíček Cina: Rozhodla zloba fanoušků!

/
 • Jan Cina vyhrál druhou řadu Tvoje tvář má známý hlas. Připomeňte si všechny jeho proměny.
  21. listopadu 2016 ● 09:24

  Hned dva triumfy za sebou. Talentovaný Honza Cina (28) se v každém díle soutěže Tvoje tvář má známý hlas snažil odvádět ty nejlepší výkony, oblíbeným pořadem ale k nelibosti fanoušků dlouho procházel bez vítězství. Na to si musel počkat a vyplatilo se to. Herec a zpěvák se stal absolutním vítězem druhé řady a získal 150 000 korun, které daruje Nadace Nova oranizaci Mobilní hospic Ondrášek, jež peníze potřebuje. Čím vším si musel v pořadu projít?

 • 1.

  Nejvíc sexy nohy

  1. díl: Jan Cina jako Madonna

  Poprvé před diváky a hned jako sexy žena. Královnu popu předvedl Cina s přehledem, a dokonce na vysokých podpatcích zvládl náročnou choreografii, za kterou by se nemusela stydět ani americká zpěvačka.

  „Mám ji rád, jsem její fanoušek. Ale jak to člověk začne zkoušet, tak je z toho nešťastnej a říká si: Co s tím mám dělat? Podpatky, vykrojenej trikot,“ svěřil herec, který všechny odzbrojil štíhlýma nohama.

  Jan Cina byl nejsvůdnější jako Madonna.
  Autor: TV Nova

 • 2.

  Nejvlasatější proměna

  2. díl: Jan Cina jako LMFAO

  Pořádně energetická bomba, s níž rozvlnil nejednoho diváka nejen v sále, ale i u televize, byla vystoupení v kostýmu amerického rapera, který si říká Redfoo, spolu s kolegou SkyBlu se v duu LMFAO proslavil hitem I'm sexy and I know it.

  Honza sice tentokrát nestrávil v maskérně tolik času, ale jeho paruka byla rozhodně jednou z největších, které se v soutěži použily. „Ta písnička je úplně blbá, ale pak mě to bavilo, byla to legrace. Pokaždé je to jinak,“ tvrdí herec.

  Jan Cina jako LMFAO
  Autor: Foto: TV Nova

 • 3.

  Nejkomičtější pohyby

  3. díl: Jan Cina jako Outkast

  Pohybový styl Andrého Benjamina, známého z dua Outkast, je stejně slavný jako jeho zpěv. Cina se u tohoto vystoupení vyřádil. Dynamickou píseň nejen s lehkostí odzpíval, ale i utančil, a bylo to také poprvé, kdy proseděl v maskérně dlouhé hodiny. Vizážisté mu museli nejen změnit barvu pleti, ale také udělat nový nos, nalepit obočí či zpěvákovo obří znaménko.

  Jan Cina jako André 3000 z amerického dua OutKast
  Autor: Facebook

 • 4.

  Nejromantičtější píseň

  4. díl: Jan Cina jako John Legend

  U tohoto vystoupení se všem zamilovaným jistě rozbušilo srdce. Tentokrát si Honza odpočinul a celý song zazpíval pouze u klavíru. „Nevím, na koho jsi u toho myslel, ale bylo to naprosto úžasný,“ pochválil ho porotce Janek Ledecký (54), který byl z toho, jak píseň All Of Me zazpíval, dojatý stejně jako všichni ostatní v publiku. Aby byl výsledný efekt na pódiu ještě jímavější, zvolili tvůrci hvězdičky, které uspořádali kolem klavíru.

  Jan Cina jako John Legend
  Autor: Foto: TV Nova

 • 5.

  Největší překvapení

  5. díl: Jan Cina jako Naďa Urbánková

  Velkou radost udělal štáb Cinovi při zkoušení písně Závidím. Naďa Urbánková totiž souhlasila a přišla se podívat na natáčení tréninku. „To je jedinej člověk, kterej mě může zpívat a hrát,“ potěšila zpěvačka, která se s ním okamžitě pustila do práce a radila mu, jak nejlépe by ji měl před diváky napodobit. „Naďa přišla, udělala si čas a držela mě za ruku,“ pochlubil se po vystoupení Honza.

  Honza Cina jako Naďa Urbánková
  Autor: Facebook

 • 6.

  Nejbláznivější show

  6. díl: Jan Cina jako Green Day

  V neurotika a blázna se herec a zpěvák proměnil, když si vylosoval americkou punkrockovou kapelu. Jejich paranoidní a šílený klip se mu podařilo vystihnout dokonale a na scénu ho dokonce přinesli ve svěrací kazajce.

  Honza již během nácviku zjistil, že to bude opravdu oříšek. Protože není fanoušek této hudby, ztvárnit drsňáka pro něho nebylo vůbec jednoduché. Nakonec se mu to podařilo tak, že i hostující porotce Leoš Mareš (40) zapomněl, kde je.

  Green day, písnička Basket Case a Jan Cina
  Autor: Foto: TV Nova

 • 7.

  Nejvěrnější kopie

  7. díl: Jan Cina jako Aqua

  Proměnit se v barbie nebylo pro herce a zpěváka vůbec jednoduché. Nejenže musel po celou dobu tančit, jako by byl z plastu, ale píseň od dánsko-norské hudební skupiny, která se do světových hitparád dostala roku 1997 svým hitem Barbie girl, opravdu nenáviděl.

  „Mám s tím opravdu problém hudební, protože mě opravdu drásá ta píseň sama o sobě a je mi z toho špatně,“ svěřil při trénování Honza. Vystoupení se ale nakonec vydařilo výborně i díky pomoci Kena v podání Petra Vondráčka (40).

  Jan Cina v roli Barbie
  Autor: Foto: TV Nova

 • 8.

  Nejnaštvanější fanoušci

  8. díl: Jan Cina jako Justin Timberlake

  Stále bez úspěchu. Ať se Honza snažil, jak chtěl, tak mu ani vystoupení v převleku za Justina Timberlakea (35) nevyneslo prvenství. „Právem vedeš tuto soutěž. Ač jsi ještě nezvítězil, tak je to vše tak kvalitně odvedené a držíš to tak vysoko, že jsi po právu jednička,“ svěřil mu smutně porotce Jakub Kohák.

  Neúspěch nedoceněného Ciny nejvíce rozhněval jeho fanoušky, kteří si na sociálních sítích stěžovali, že bodování je předem domluvené.

  Jan Cina jako Justin Timberlake
  Autor: TV Nova

 • 9.

  Nejdramatičtější choreografie

  9. díl: Jan Cina jako Billy Joel

  Na scéně jeho devátého vystoupení si dal štáb opravdu záležet. Honza měl za zády nejen tanečníky, ale na pódium mu dokonce připravili motorku, na kterou ke konci písně musel nasednout a nastartovat ji. „Hrozně jsem se toho bál. Naštěstí se nic nestalo a nerozjelo se to,“ dodal se smíchem Cina, který na silném stroji mohl skončit mezi diváky.

  Jan Cina jako Billy Joel
  Autor: Facebook

 • 10.

  Nejvtipnější zpěv

  10. díl: Jan Cina jako Ylvis

  Na pomoc si Honza tentokrát pozval moderátora Ondřeje Sokola (45) a jejich společná show stála za to. Při předvádění norského bratrského dua, které se proslavilo písní The Fox, rozkmitali bránice všech diváků. Ve zvířecích kostýmech na jevišti vedle zpěvu a tance vydávali neuvěřitelné zvuky, díky kterým ztvárnili song lépe, než zní v originále.

  Jan Cina jako jeden z Ylvis
  Autor: Facebook

 • 11.

  Nejdojemnější číslo

  11. díl: Jan Cina jako Monserrat Caballé

  Konečně. Honza musel na svoje první vítězství počkat. Korpulentní španělská pěvkyně přinesla Cinovi největší úspěch, vystoupením rozbrečel nejen porotu, ale i diváky a své kolegy.

  Ti se pak bez výjimky shodli na tom, že si zaslouží vyhrát, dostal největší počet bodů. „Ve mně se dělo takových věcí. Dostal jsem úplný záchvat smíchu, vlastně to byly ty mé emoce, stres, pláč,“ dodal k dokonalému přednesu písně Hijo de la Luna.

  Jan Cina jako Montserrat Caballé v shoe Tvoje tvář má známý hlas
  Autor: Foto TV Nova,

 • 12.

  Nejšťastnější moment

  Finálový 12. díl: Jan Cina jako Scatman John

  Po celou soutěž trochu opomíjený herec zažil během finále obrovskou euforii. Jeho dokonalá show porotu přesvědčila, že si právě on zaslouží hlavní cenu a být vítězem druhé řady.

  Když Cina uslyšel své jméno, byl v šoku a v první chvíli tomu vůbec nemohl uvěřit. Šek na 150 000 korun se rozhodl darovat Mobilnímu hospici Ondrášek.

  Finále druhé řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas
  Autor: Reprofoto TV Nova

  VŠE O SHOW TVOJE TÁVŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS ZDE>>

  Fotogalerie
  174 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 10

cipisek254: allahakbar: S O U H L A S!!

(21. 11. 2016 19:28)

cipisek254: Vykroucená buzna.

(21. 11. 2016 19:25)

hejhej: raspina:

(21. 11. 2016 13:35)

cipisek254: yourhero:

(21. 11. 2016 12:53)

yourhero: nikdo mi nemluvi, ze na takovyto porad muzou koukat jenom totalni Uchylove!! Neni divu, ze vyhral Buzik, diky teple mafii, pusobici napric TV prostorem a vsemi satnicemi!!!!!

(21. 11. 2016 12:17)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy