Herec představuje v První republice hlavu rodinného klanu Valentů. „Příjemně mě překvapilo, že diváci si Valentu oblíbili. Reprezentuje totiž dnes podceňované hodnoty jako čestnost a věrnost,“ řekl Vlasák.

Předobraz své postavy hledal ve svém dědečkovi. Připustil, že občas pro dobro věci předělává scénář. „Pokud režisér souhlasí, někdy upravím věty, aby lépe seděly,“ řekl Vlasák. Nadšená z pokračování seriálu je i Veronika Arichteva (29).

„Moje postava Magdaleny už nebude řešit jen lásku, ale i prosazování ženské emancipace. Povedu dokonce rodinnou firmu,“ naznačila herečka, co diváky První republiky čeká.

David Švehlík (43) se v seriálu Život a doba soudce A. K. coby soudce Adam Klos posune od řešení rodinných a občanských sporů k trestním kauzám. Příběhy tak budou dramatičtější. Soudce navíc čeká peklo v soukromí. Stará se sám o dceru a bydlí u matky. 

Pokračovat bude i trojice vyšetřovatelů pod taktovkou režiséra Jiřího Stracha (42). V třídílné minisérii Krev démona se opět setkáme s Ivanem Trojanem (51), Aňou Geislerovou (39) a Jiřím Dvořákem (49). 

Fotogalerie
9 fotografií