Realitní makléřka Helena rozjela v Prostřeno zajímavou hru lží a intrik, kterou ale vůbec nedomyslela. V úterním díle lhala soupeřům, že nedostala úkol týdne. Blondýnka se na něj zkrátka vykašlala a její čin odhalila pondělní hostitelka s nekonečnými řasami Lucie.

„Fakt jsi ten úkol týdne neměla?“ bude se ve středu vyptávat soutěžící Jan. „Opravdu ne,“ uvede Helena a dokonce si olízne dva prsty a bude přísahat. To dopálí krásnou černovlásku Lucii. „Helena je natolik falešnej, hnusnej, zlej člověk... bohužel, i přísahala. To je pro mě úplně nepřijatelný,“ rozčílí se.

Video
délka: 00:51.71

Prostřeno FTV Prima

„V případě, že dělá do realit, kdy lidi musí vidět její obličej, potkávat se s ní, budou se dívat na televizi – Prostřeno nesleduje zrovna malý počet lidí. To pro Helenu absolutně nebude dobrá vizitka. Nevím, jestli si to vůbec uvědomuje…“ uvede Jan.

Helena ale svoje lži bude dostávat stále na vyšší level a dokonce sehraje dojemnou scénku na téma „Moc mě mrzí, že jsem úkol týdne nedostala, ale co mám dělat?“

Video
délka: 01:24.64

Prostřeno FTV Prima

„V práci nelžu lidem. Je otázka, co za lež, že jo… Pokud prodávám nemovitost nemůžu zákazníkovi říct, že má dům prasklé zdi. Jsou to takové milosrdné lži. Člověk by pak nic neprodal, že…“ vysvětlí Helena. To už jí ale zřejmě k navrácení důvěryhodnosti před národem nepomůže.