Chvíle, které se obávaly stovky fanynek Dalibora Slepčíka, nastala v neděli večer. Moderátor Martin Pyco Rausch položil ruku na rameno nejmladšímu soutěžícímu, čímž ho poslal domů.

Dalibor při děkovné a rozlučkové řeči neudržel slzy, otočil se ke kameře zády a vzlykal. A spolu s ním u obrazovek vzlykalo několik dívek a žen, které se zapřisáhly, že už se na SuperStar dívat nebudou. Byl to hrozný pocit i pro mě. Tys neměl vypadnout,“ píše uslzená Daniela. Miláčku můj, stejně budeš nejlepší, miluju tě,“ vzkazuje Daliborovi Nicol.

Mnoho z nich vyjádřilo Daliborovi smutek z jeho vypadnutí na sociálních sítích. „Jsi nejlepší, celá moje rodina ti fandila a fandí do teď. Jsme tady s tebou a doufám, že ve zpěvu budeš pokračovat. Až ti vyjde cédéčko, počítej, že si ho koupím. Jsi nejlepší, zbožňuju tě,“ poslala Slepčíkovi vzkaz plný pus a srdíček Helísek.

Našli se ale i tací, pro které byl zbožňovaný Slepčík během SuperStar trnem v oku. Alespoň se uvolní místa,“ raduje se Esterka. „Hurá, konečně jsi venku,“ píše Lauri.

Nadšení jsou ale převážně kluci. Možná i proto, že se jejich dívky odteď budou opět zajímat zase o ně. No konečně, bylo už na čase, ta jejich zvrácená rodinka je pryč,“ jásal Vasil. „Konečně jsi vypadl ty, Slepčíku, byl jsi trapný,“ psal Marek. A tentýž Vasil ho podpořil: „Júchůchů, seš venku.“

Holky teď mohou jen doufat, že jejich miláček Dalibor nepověsí zpěv na hřebík a v kariéře bude pokračovat dál.

Fotogalerie
10 fotografií