Podnikatel Petr bývá od rána do večera z domova pryč a nemá ponětí, že o jeho děti není řádně postaráno. Nezaměstnaná Iveta přes den obvykle vyspává a noci tráví v hospodě u půllitru piva.

„Byla tady paní ze sociálky a sdělila mi krásnou věc, že tu byla před třemi týdny a děti tu byly samy! Teď sem bude chodit každý týden kontrolovat, jestli se o ty děti někdo stará,“ děsí se Petr.

Video
délka: 01:55.51

Výměna se vším všudy! Tohle je milenec mé ženy, sdělí Petr vyměněné Lence! TV Nova

Se ženou to nemá lehké, už jednou mu utekla s milencem, ale vrátila se – s dluhy na krku. Teď navíc hrozí, že její vinou skončí jeho ratolesti v dětském domově! „Já jsem o tom slyšela, že tu občas bývají samy. V podstatě mi to řekly samy...,“ potvrdí náhradní manželka Lenka (52).

Alkoholička Iveta si je vědoma, že není právě vzorovou ženou. Vysedávání v putyce i útěk k milenci však omlouvá tím, že ji Petr doma týrá! „Kdyby u nás vše fungovalo, jak má, tak bych neodešla! Kdyby si mě vážil, kdyby nebyl arogantní, kdyby mě netřískal, nikdy bych neodešla...,“ kydá se slzami v očích na muže špínu. A poněkolikáté slibuje, že přestane pít…

Fotogalerie
10 fotografií