„Mně se moc nelíbí, že se Kačka chodí bavit na party a s jakými lidmi se baví. Je to hlavně kvůli tomu, že když jsem ji poznal, tak byla na drogách,“ svěřil Honza náhradní manželce Daně (42) během posezení v baru.

Na stejném místě dokonce před časem požádal Katku o ruku. Svatba je však kvůli jejím problémům v nedohlednu. „Ona do toho spadla tím stylem, že si pak rovnou píchala pervitin. Já jsem si sám řekl, že ji v tom nemůžu nechat, a už jsem ji od sebe nepustil,“ prozradil Honza, který má o Katku strach. Já se bojím hlavně toho, aby do toho znova nespadla,“ svěřil Daně s tím, že chce co nejdříve vyrazit na akci se svou partnerkou, aby se přesvědčil, že tam nebere drogy.

Video
délka: 00:45.56
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Nařknutí z homosexuality a útěk z domova! TV Nova

Katka i při čtení manuálu v nové rodině přiznává, že bez večírků by být nemohla. „Na ty akce si vždycky uliju tak patnáct stovek, bez toho by to nebylo ono,“ svěřila mladá maminka.

Zavřít večer tříletou Karolínku do pokojíčku a dveře zaklínit hokejkou. To je metoda, kterou Katka s Honzou z Chomutova zabraňují dceři, aby je večer obtěžovala. „Tohle jsem v životě neviděla. Nedovedu si představit, že bych zavřela dítě hokejkou a dítě by si tam dělalo, co chtělo, než usne,“ řekla šokovaná Dana, matka tří dětí.

Fotogalerie
7 fotografií