Honza, kterému přezdívají zaříkávač koní nebo indián Honza, žije na ranči u Kunětické hory a od pohledu je osobnost, dobrodruh a svůdce.

Vlastníma rukama si vybudoval ranč, kde chová nejen koně, ale i muflony, kozy, ovce a dokonce i pštrosa. Kromě chovu zvířat se věnuje bojovému umění MMA (Mixed Martial Arts), numerologii a psaní povídek. Vyžilý Apač je třikrát rozvedený, má dvě děti a jak sám přiznává, kdysi vedl bouřlivý život. Problémy s alkoholem ho dohnaly až do protialkoholní léčebny, kde se úspěšně vyléčil, a od té doby je zapřisáhlým abstinentem.

Starosti měl i v podnikání. "Včas jsem svlékl kravatu a oblek, překonal špatné chvíle a zrealizoval svůj westernový sen kousek od Pardubic pod Kunětickou horou," říká Honza.

A jak by měla vypadat jeho vyvolená žena? "Hledaná žena by měla mít především duši. Měla by být upřímná a měla by umět sdílet lásku ke koním a farmaření," přeje si urostlý muž s ošlehanou tváří. Jelikož všechny jeho partnerky byly Lvice, tak ženy v tomto znamení mají do jeho rodea přístup zakázán. Nevadí mu kuřačka nebo žena s více dětmi.

Video
délka: 01:32.96
480p 360p 240p

Farmář Honza chce najít již 4. manželku TV Prima

Pravidla druhé řady zůstávají stejná: Pět farmářů si může na základě dopisů a fotografií pozvat maximálně deset žen, s nimiž se osobně setká na kontaktním rande. Z nich si ještě ten samý den vybere maximálně čtyři adeptky, se kterými stráví společný den při určené aktivitě. Na základě tohoto zážitku zredukuje svůj výběr na finální trojici, která s ním odjede na farmu, kde se bude lámat chléb – a možná i ledy.

Reality show Farmář hledá ženu 2 startuje již v pondělí 5. března na FTV Prima.

Fotogalerie
9 fotografií