Blíží se Velikonoce a porota si zřejmě řekla, že soutěžící pěkně zmaluje. V neděli večer totiž skoro nikoho nepochválila a Habera se opět předvedl jako největší kat. "Porota je dneska pěkně drsná," všiml si i moderátor Mareš.

Jako prvního porota totálně odepsala Petra Ševčíka. A to byl na začátku soutěže jejich největším favoritem. Nyní se zdá, že by se ho nejraději zbavila. Možná, za Ševčíkův ne příliš podařený výkon, mohl i špatně ozvučený mikrofon, čehož si všiml i Palo Habera. Ševčík zpíval píseň od Enriqueho Iglesiase "I Like It".

"Špatně ti ozvučili mikrofon. Nemám rád neprofesionály. No, ale asi jsem tě přechválil, poslední tři kola zpíváš úplně z prčic... Nevím, blbý výběr písničky. Jediný, co bylo dobrý, byl refrén ostatní zlé," prohlásil Habera. Ševčík neměl daleko k slzám.

"Já už se modlím, abyste nějak našel tu bývalou formu, ale nedá se na tom hodnotit nic než jen velká snaha. Míjí se to účinkem," dodala zklamaná Gábina Osvaldová.

Fotogalerie
13 fotografií

Bylo to hrozné!

Pak přišly na řadu lepší výkony v podobě dívčích vystoupení Gábiny Gunčíkové a Alžběty Kolečkářové. Po pochvalném oddychu, na adresu děvčat, přišla opět studená sprcha. Tentokrát to schytal pohodář a rastaman Michal Šeps. Ten si vybral, nyní hodně populární, třináct let starý hit, "Somewhere Over The Rainbow". Šeps tentokrát nepředvedl takovou show jako obvykle, ale s pomalou písní se celkem statečně popral až do konce. Fanoušci ocenili Šepse hlasitým potleskem, ale porota se tvářila vážně.

"Ty už tu dávno nemáš, co dělat, ale tancovat se zavřenýma očima, to ti jde. To ani nemluvím o té angličtině," řekl s úšklebkem na tváři porotce Habera. "To bylo hrozné, bylo to opravdu hrozné," řekl Rytmus. "Ty jsi úplně znehodnotil tu písničku," dodal. "Ani vaše charisma vás nespasilo," dorazila Šepse je velká obdivovatelka Gábina Osvaldová.

"Dneska jste všichni stáli úplně za ...," zhodnotil Habera výkon šesti zpěváků z osmi. No nutno říct, že finalisty si vybrala sama porota. Nyní je však všechno na divácích, takže uvidíme, jestli v pondělí vypadne třeba jeden z favoritů Michal Šeps nebo Petr Ševčík..