Peter a Adela by se měli rychle shodnout, nebo to nedopadne dobře. Zatímco krásná moderátorka začíná snít o děťátku, její partner o tom vůbec neuvažuje!

V pořadu TV Markíza Na Střeše se dokonce začali o svoji budoucí ratolest přít. Zdá se, že milenci Banášová a Modrovský mají každý úplně jiný názor na svoji budoucnost. Zatímco Adela už několikrát nadhodila, že by se ráda do dvou let usadila a počala rodinu, její partner je na tom úplně jinak. "Petr mi musí neustále připomínat, že dítě do dvou let mít nechce, nejdřív tak za pět let. Každý den se o tom dohadujeme."

Reakce Modrovského byla opravdu zvláštní. "Musím ti to připomínat, aby nedošlo k nějakému nedorozumění," prohlásil tanečník s tím, že o dítěti nechce minimálně ještě alespoň pět let slyšet. Po tomto výroku Banášová nebyla očividně ve své kůži. Nasvědčovala tomu i nervózní gestikulace, kdy si neustále natahovala a sundávala rukavici z ruky.

Narazila Adela opět na špatného zajíčka? Modrovský je přeci jenom o čtyři roky mladší než ona a je známý tím, že miluje divoké večírky a společnost. A jako mladý muž si chce ještě pořádně užít.

Adela je ale na druhé straně už ve věku, kdy zdravé a normální ženy přemýšlejí o potomku. také si v posledních letech moderátorka dokázala pořádně vydělat a o finanční situaci rodiny by se tedy také nemusela strachovat. O to víc je škoda, že se Modrovského představy o blízké budoucnosti diametrálně liší od těch jejích.

Vše o SuperStar

Stahuj písně ze SuperStar!

Fotbal na Facebooku