Zpěvačka převozem z akce na akci vozidlem záchranné služby způsobila téměř politický skandál. Proti sobě teď na Slovensku stojí ministr zdravotnictví a šéf společnosti RZP, a. s., která Daru převážela. Ten totiž vytáhl další nesmyslné obhajoby. „Vozidlo nemá se záchrannou službou nic společného. Může si ho objednat kdokoli,“ tvrdí Michal Bahleka z RZP.
Proč je ale na octavii, která vezla Daru, číslo tísňového volání 112 a SOS a proč řidič použil při zběsilé jízdě maják, už vysvětlit nedokázal.
V autě záchranky měla Dara vše! Dokonce i dvorního vizážistu Alexe - v kroužku. Šílená jízda městem trvala 8 minut. Zpěvačka si pochvalovala, jak kosmetické studium na kolách skvěle funguje!
Slovenský ministr volá po potrestání a považuje celý incident za nehorázné zneužití záchranky. Zpěvačku Daru Rolins však za viníka neoznačil. „Paní Rolins se jen vezla, důležitější je, kdo to auto řídil,“ tvrdí ministr Raši.
,,Udělala jsem hroznou chybu, že jsem na ten převoz vůbec přistoupila,“ přiznala znovu Dara Rolins.
Jak Blesk zjistil, slovenská policie si přebrala všechny důkazní materiály a začala s vyšetřováním. Řidiči vozidla společnosti RZP už hrozí pokuta až 3500 eur, což je téměř 95 000 korun.