SuperStar udělala z urostlého Bena Cristovaa jednoho z největších sexuálních idolů českých žen. Například Hanka Mašlíková je z něj úplně hotová. „Hned jak bude Ben moct, tak s ním musím něco nafotit. On je tmavý, já jsem světlá, bude to krásný kontrast,“ plánuje si prsatá blondýnka.

Fotogalerie
7 fotografií

Jenže Agáta Hanychová Bena sbalila už několik měsíců před tím, než ho v SuperStar poznal celý národ. „Agáta ho potkala v jednom pražském podniku. Tehdy zrovna nikoho neměla, a tak se s ním dala do řeči a nakonec skončili u Agáty doma,“ prozradil Blesk.cz zdroj z okolí Hanychové.

„Jo, potkala jsem ho před několika měsíci v jednom baru. Povídali jsme si. Ale už je to dávno,“ přiznala sama Agáta. „Agátu opravdu znám,“ šel s pravdou ven i Ben. Ten totiž před soutěží spolupracoval například s tanečníkem Yemim a díky tomu se pohyboval i ve společnosti zlaté pražské mládeže.

„Ben byl a je na Agátu moc citlivej kluk. Všechno moc prožívá, zatímco Agáta to bere pěkně hopem, takže od začátku bylo jasné, že z toho nebude nic víc, než žhavej flirt,“ vysvětluje náš zdroj. Všechny Benovy obdivovatelky tak mají i nadále šanci!

Fotbal na Facebooku