V něm vyslovil vážná obvinění, která vrhají špatné světlo na zákulisí celé show.

Milan Ištvanec (51) tvrdí, že mu jistí lidé navrhovali, aby jeho dcera ze soutěže odstoupila! Za to mu chtěli i zaplatit. „Začal jsem mít o rodinu strach,“ prohlašuje.

Paulína Ištvancová je zatím zřejmě nejkontroverznější účastnicí Česko Slovenské SuperStar. Přestože je podle poroty ze všech finalistů nejslabší, v soutěži se stále drží. Podle zákulisních informací hlavně proto, že její otec Milan nešetřil odeslanými esemeskami. Ištvanec se navíc na svých webových stránkách chlubí fotkou, na níž se k němu přátelsky tulí moderátorka soutěže Adela Banášová.

Milan Ištvanec doprovází svou dceru na každém kroku
Autor: anc

Teď Ištvanec přitvrdil. V dopise popisuje situaci, ke které mělo dojít po druhém semifinálovém kole soutěže. „Krátce před začátkem rozhodnutí mě na parkovišti v Inchebě zastavili tři neznámí muži, kteří mě žádali, zda by dcera nemohla odstoupit ze soutěže. Po hodnocení poroty si ji vyhlédli jako nejslabší, takže by to prý ani nebylo nápadné,“ tvrdí Ištvanec.

„Nabídli mi za to slušnou sumu peněz, díky které bych jí mohl zaplatit nahrávací studio, a ještě by mi dost zbylo,“ dodal.

Ištvance prý celá událost dost znepokojila. „Začal jsem mít strach o rodinu a radil jsem se s nejbližšími, co dál. Nakonec jsme se rozhodli, že Paulína v soutěži zůstane. Ať to dopadne, jak chce,“ dodal otec mladé zpěvačky, který po těchto událostech a poradě s právníkem uvažuje, že v této věci podá i trestní oznámení.

Fotbal na Facebooku