"Vydržím to jen dvě minuty," hlesla Katarina ze skleněné kostky. Diváci mohli vše dobře slyšet, protože jí Mareš vložil dovnitř k ústům mikrofon. Jenže nikdo Katarině neviděl do obličeje, protože jí ho zakrýval zadek. Mareš tak nemohl tušit, jak špatně na tom hadí žena po chvilce bude!

Málem se přidusila!

Po delší chvíli, kdy se moderátor bavil nad tím, v jaké pozici to musí Katarina dělat rozhovor, se ozvalo hlasité dýchání. Katarina skoro nemohla popadnout dech. Mareš se ale pořád pokoušel navázat s hadí ženou kontakt a vyloudit z ní nějakou odpověď. Když se frekvence dýchání rychle zvýšila, Mareš pochopil, že jde do tuhého!

Ihned víko zvedl a vyzval Katarinu, aby se z kostky dostala. Katarina měla opravdu namále. Nebylo daleko a mohla v přímém přenosu omdlít. Když vstala nadechla se pořádně vzduchu a teprve poté byla schopná něco říci.

Moderátor se za své trápení hadí ženě ani neomluvil. Od poroty ale sklidila velký obdiv. "Místy jsem vás začala vnímat jako jiného živočicha," řekla Banášová, kterou vystoupení hadí ženy fascinovalo. Nakonec ale postoupilo do finále Duo Ogor na úkor Katariny.

Fotogalerie
6 fotografií