A právě díky své zálibě v sázení je dokonce majitelkou pohostinství. "Vsadila jsem se, že když majitel hospodu Vokno pustí, tak si ji vezmu. Měla jsem ji odjakživa ráda a jsem pravidelnou návštevnicí," řekla Vondrášková, pro kterou se stalo sázení doslova drogou.

"Sázky uzavírám ledajaké. Jednou jsem prodávala v zahradnictví, jindy na trhu. Mne to obohacuje život a nebýt sázení, nemám ani svou hospodu, "tvrdí Dobromila, která je herečkou v amatérském souboru - diváci ji mohou znát také z relace Na stojáka.

Přinese jí holá hlava peníze?

Tato energická žena se rozhodla ukázat lásku k sázkám i na castingu Talentmanie. Přímo na pódiu si strojkem oholila hlavu. "Nápad vznikl na jedné párty. Pravidelně se vypaříme z domu a pouštíme si filmy, které naši chlapi nezvládají, jíme čokoládu a popíjíme. Tehdy jsme akorát koukaly na Deník Bridget Jonesové a začaly jsme si povídat o tom, že Rene Zellweger musela kvůli roli v tomto filmu přibrat 15 kilo," vzpomíná na dámskou jízdu Dobromila.

"Já jsem se tedy vsadila, že za měsíc přiberu 15 kilo. Podařilo se mi přibrat pouhých 12 kilo, takže jsem sázku prohrála a musela jsem si oholit hlavu. "O dalším osudu sázkařky rozhodly kamarádky. "Řekly, že když už, tak bych to měla udělat veřejně," podotkla se smíchem Vondrášková, kterou ani hlasité "ne" poroty neodradilo od nesmyslné sázky.

Fotogalerie
4 fotografie