Ve středu ráno se ale z nich kvůli jejich prvorozenému synovi Jakubovi (4) opět stala šťastná a milující rodinka. „Žádný návrat není v plánu,“ reagovala Monika na dotaz, zda si to se svým rozchodem nerozmysleli.

Blesk přistihl Leoše, Moniku, Kubíka a nejmenšího Matěje (1) před mateřskou školou. První den ve školce malého Jakuba si nemohl nechat ujít ani otec Leoš. Přestože je nejlépe placený moderátor v jednom kole, tak na syna si čas udělal. Kvůli němu dokonce svou ranní show na rádiu Evropa 2 řešil výstupy po telefonu.

Fotogalerie
3 fotografie

Malému Marešovi se do školky nechtělo

„Leoš toho má sice hodně, ale Kubíka chtěl společně se mnou doprovodit na jeho první den po prázdninách do školky,“ vysvětlila Blesku Monika Marešová. Tu její syn v předvečer prvního září pěkně potrápil. „Nechtělo se mu do školky a říkal mi: Já onemocním, abych tam zítra nemusel,“ vyprávěla Monika s tím, že se ale ráno probudil celý natěšený.

„To je celý on, on má takové dva póly,“ smála se Marešová, které tak po prázdninách opět nastalo každodenní doprovázení Kubíka do prestižní mateřské školy. Na děti v ní nepromluví jinak než anglicky. Teď prý malého Mareše bude učit lektorka z jižní Afriky.