Holky absolvují totéž co kluci minulou neděli. I ony si tentokrát nemohly vybrat písničku podle vlastního vkusu, ale byla jim přidělena. Kluci dostali takové, které jim až na výjimky vyhovovaly a seděly k jejich typu. Byl to záměr?

„Nebyl, zkrátka to takhle vyšlo. Máme portfolio písniček, nad ním jsme s ostatními tvůrci dali hlavy dohromady a říkali jsme si, kterou do té šestice skladeb vybereme a kterou ne a komu jakou přidělíme. Nad tím, jestli někomu sedí, jsme nepřemýšleli. Vypadá to, že klukům jsme se trefili do noty. Jsem zvědavý, jestli to tak bude i u holek,“ řekl Ondřej Soukup.

Martina Bártová, 22 let, Praha
Martina Bártová, 22 let, Praha
Autor: TV Prima

Některé holky se bojí, že nezvládnou těžkou choreografii k písni. „Mám z toho strach, budu mít písničku z muzikálu Mamma Mia, která je poměrně náročná. Musím se při ní hodně soustředit a nedokážu si představit, že k tomu budu ještě hopsat a skákat,“ svěřila se se smíchem Martina Bártová.

Jana Tesařová, 26 let, Velké Pavlovice
Jana Tesařová, 26 let, Velké Pavlovice
Autor: TV Prima

Temperamentní Jana Tesařová dostala písničku plnou latinskoamerických rytmů, která nikoho nenechá v klidu. „Znám ji, mám ji ráda, s výběrem jsem spokojená. Hlavně ji uzpívám,“ ohodnotila volbu tvůrců.

Eliška Ochmanová, 21 let, Havířov
Eliška Ochmanová, 21 let, Havířov
Autor: TV Prima

Naopak Eliška Ochmanová má písničku pomalejší. „Není moc rychlá, ale o to víc je potřeba soustředit se při ní na celkové podání. Když jsem viděla, co Ján Ďurovčík vymyslel klukům i na relativně pomalé skladby, trochu se obávám, s čím přijde a jestli to vůbec zvládnu,“ strachovala se Eliška.

Radka Pavlovčinová, 21 let, Lieskové
Radka Pavlovčinová, 21 let, Lieskové
Autor: TV Prima

Skladbu známou v češtině pod názvem Vítr v podání Lucky Vondráčkové dostala Radka Pavlovčinová. „Je úžasně energická a myslím, že se v ní dá najít i určitá hloubka. Ale sama bych si ji asi nevybrala, protože bych měla pocit, že ji nezvládnu. Je trochu rockovější, originál nazpívala Bonnie Tyler. Tenhle styl jsem zatím nikdy neokusila, takže je to pro mě obrovská výzva,“ vyjasnila nám Radka.

Michaela Doubravová, 19 let, Praha
Michaela Doubravová, 19 let, Praha
Autor: TV Prima

Míša Doubravová si výběr písničky vztáhla v legraci trochu na svou vlastní osobu. „Je z muzikálu Hairspray a členové poroty mi asi chtěli naznačit, že už nejsem malá holka. Budu se s ní trochu prát, je docela rychlá a má hodně slov. Ale nejvíc se asi budu prát s choreografií. Mám strach, jestli zvládnu zkoordinovat zpěv a taneční pohyby. Abych to stíhala, asi budu muset oddělit hlavu od těla.“

Andrea Gabrišová, 18 let, Bratislava
Andrea Gabrišová, 18 let, Bratislava
Autor: TV Prima

Písničku Andrey Gabrišové asi hodně lidí vidělo ve známém filmovém muzikálu, možná znají i její českou verzi, která poměrně často zazněla během castingu. „Mám ji moc ráda, je to hodně rychlá skladba a je z takové známé scény, při které se hrdince podaří rozhýbat porotu. Ona to ale měla lehčí než já, protože jenom tancovala, nemusela k tomu zpívat. Na druhou stranu jsem ráda, že se ji nemusím učit v češtině, ale v angličtině, ve které se mi zpívá lépe,“ přiznala Andrea.

 


Co zazpívají v neděli

 

Společná na úvod – Mamma Mia – z muzikálu Mamma Mia

Eliška Ochmanová: Kabaret – z muzikálu Kabaret

Martina Bártová: Dancing Queen – z muzikálu Mamma Mia

Andrea Gabrišová: Flashdance – z muzikálu Flashdance

Radka Pavlovčinová: Holding Out For A Hero – z muzikálu Footlose

Jana Tesařová: Buenos Aires – z muzikálu Evita

Michaela Doubravová: Mama I am Big Girl Now – z muzikálu Hairspray

Jestli se holkám podaří roztancovat členy poroty uvidíte v neděli ve 20 hodin na Primě v dalším díle castingové show Robin Hood – cesta ke slávě.