Slovenka Radka Pavlovčinová je expřítelkyní Ondřeje Rumla. Opustila ho po tříletém vztahu, protože neunesla jeho pracovní tempo, které ho čekalo po soutěži Superstar. Ruml konec vztahu nečekal a tak se začal ze žalu poflakovat po barech a popíjet alkohol více než bylo nutné. Hodně zhubl a z rozchodu se dlouho vzpamatovával.

Slovenka Radka žije v Praze už šest let. Zatím nehrála v žádném muzikálovém představení, ale zkušenost před kamerou už má. Objevila se například ve filmu Rafťáci. "S Ondrou jsme se o tom bavili, řekla jsem mu to, že půjdu na konkurz, byl z mého rozhodnutí nadšený a teď mi bude držet palce ve finále, po rozchodu jsme dobří kamarádi a občas si zavoláme," prozradila Blesk.cz Radka.

Druhou známou tváří je zpěvák Honza Kříž, expřítel zpěvačky Míši Noskové. Ten narozdíl od své kolegyně zkušenosti s muzikálem už má. Hraje hlavní mužskou roli Michala v muzikálu Děti ráje a jednu z hlavních rolí má také v Johance v Arku. Také se účastnil třetí řady Česko hledá SuperStar, ale skončil těsně před finálem. Do soutěže ho tenkrát přihlásila právě Nosková, která se nakonec do finále dostala. Během soutěže se ale rozešli.

V SuperStar se také objevil i další finalista Robina Hooda Laco Hudec. Nyní hraje v muzikálu Carmen. Řada dalších finalistů už má nějaké zkušenosti z muzikálů. Ve finále se ocitl i zpěvák Peter Veslár, který účinkuje v muzikálu Děti ráje a také v Jacku Rozparovači.

Finálová kola startují na televizi Prima již tuto neděli. A v pondělí od 11 hodin budete mít možnost chatovat s prvním vypadnutým finalistou soutěže Robin Hood - Cesta ke slávě.

Fotogalerie
8 fotografií