Bootcamp neměl v plánu soutěžící fyzicky ani psychicky zničit, ale měl z nich dostat jen to nejlepší. Ukázat porotě, co v každém adeptovi na muzikálovou roli je, jestli je schopný dobře propojit zpěv, tanec a herectví. Nastoupilo patnáct kluků a patnáct dívek a jejich počet se den ode dne snižoval.

Až na dno

Soutěžící sáhli na dno svých sil, byli unavení a pod tlakem. Věděli, že na konci třídenního maratonu zůstane sedm nejlepších dívek a sedm kluků. Když si vyslechli verdikt, že dál nepostupují, bylo to pro mnohé zklamání, ale pro některé i úleva. Všichni se shodli, že tréninkový tábor byla perfektní herecká dílna, která jim dala hodně do budoucna. Někteří přiznali, že překonali samy sebe a že se jim konečně i přes velkou trému podařilo ukázat, co v nich je.

Fotogalerie
4 fotografie

Pravidla versus lítost

Ondřej Soukup soutěžícím řekl, že během třídenního maratonu předvedli výkony, jaké ještě nikdy neviděl, byli vtipní a nesmírně ho překvapili. O to hůř se mu bude rozhodovat a pak říkat, kdo nepostoupí. „Je nám líto, že se s některými musíme rozloučit, poznali jsme vás tak dokonale, že je konkurz mnohem osobnější než jiné castingy, které netrvají tak dlouho. Ale nedá se nic dělat, vybrat musíme,“ vysvětlil Ján Ďurovčík.

Koho porota nakonec vybrala mezi sedm nejlepších dívek a mužů, se dozvíte v neděli od 20 hodin na TV Prima.