Video
délka: 02:24.10

Black Widow - trailer Marvel Entertainment

Snímek Black Widow měl mít premiéru původně 5, května 2020. Jenže pak svět zasáhla pandemie koronaviru a film byl celkem třikrát odložen. Nyní už je datum premiéry pravděpodobně definitivní.

I když společnosti Disney a Marvel tvrdily, že film v žádném případě nebude mít premiéru na streamovací službě Disney+, nakonec obrátily a bude tomu tak. Black Widow bude mít premiéru právě na VOD.

Dvojnásobná premiéra

Zároveň bude mít premiéru ve světových kinech – tedy v těch, která jsou otevřená. Na Disney+ nebude možné zhlédnout film jen tak se základním předplatným. Nabízen bude v rámci Premier Access.

Pořízení filmu vyjde v USA v přepočtu na něco přes 650 korun, což je stále levnější než rodinný výlet do kina. Jak to bude v Česku, je zatím nejasné. Kina jsou stále zavřená a Disney+ tu není dostupný.

Dočkáme se i v Česku?

Streamovací služba by však měla být spuštěna právě letos a její příchod zároveň s Black Widow by byl skvělým startem. Jestli tomu tak ale opravdu bude, se teprve uvidí. Zatím musíme doufat.

Black Widow je už 24. snímkem z rozšířeného superhrdinského vesmíru Marvel Cinematic Universe a prvním filmem z jeho očekávané 4. fáze. Jeho děj je příběhově nasazen po snímku Kapitán Amerika: Občanská válka.

V hlavní roli Scarlett Johanssonová

V hlavní roli se představí jako Nataša Romanovova alias Black Widow (česky černá vdova) opět Scarlett Johanssonová (36). Ve filmu se objeví i David Harbour (45) a Rachel Weiszová (51).

Fotogalerie
7 fotografií