8. srpen 2020
Svátek slaví Soběslav, zítra Roman

Pozor, spoilery! Kdo zemře v Avengers: Endgame?

/
 • Avengers: Endgame
  Avengers: Endgame (Marvel Studios)
  2. května 2019 ● 18:50

  Nejočekávanější popkulturní film roku 2019 Avengers: Endgame boduje ve světových i českých kinech už více než týden. Věrní fanoušci tak už moc dobře vědí, kdo ve finále dvaadvacetidílné ságy marvelovek zemře. Pokud to ještě nevíte, ale chcete a nevadí vám spoilery, pokračujte dál. Byli jste ale varováni!

 • 1.

  Iron Man

  Tony Stark alias Iron Man (Robert Downey Jr.) použije při epické finální bitvě proti Thanosovi (Josh Brolin) Kameny nekonečna ve svém upraveném obleku Mark 85. V prach tak změní nejenom jej, ale i celou jeho armádu. Během tohoto vyčerpávajícího činu se hrdinsky obětuje a vzápětí umírá.

  Iron Man

 • 2.

  Black Widow

  Někdejší agentka KGB Natasha Romanoff (Scarlett Johansson) vyrazí společně s Clinten Bartonem (Jeremy Renner) alias Hawkeyem/Roninem na Voramir za Red Skullem, aby získali Kámen duše. Pro ten je však zapotřebí velké oběti. Black Widow se svým kamarádem popere o to, kdo se obětuje. Nakonec umírá právě ona.
  Black Widow

 • 3.

  Nebula (z roku 2014)

  Tohle je trošku komplikovanější. Když se Nebula (Karen Gillan) z roku 2023 vrací s Warmachinem (Don Cheadle) do minulosti, aby získala Kámen síly, je prozrazena a Thanos místo ní vyšle zpátky její já z roku 2014. Při finální bitvě se ale obě Nebuly utkají a ta hodná zabije své zlé starší já.

  Nebula

 • 4.

  Thanos

  Thanos zemře v Avengers: Endgame hned dvakrát. Osamělého a zraněného ho v roce 2018 zabije Thor, když mu na planetě, kde žije on sám, setne svou sekyrou hlavu Thor. O pět let později je to Iron Man, který lusknutím prstů promění Thanose i jeho armádu v prach. Zaplatí za to ale svým životem.
  Thanos
 • 5.

  Trailery

  Video
  délka: 01:12.40

  Exkluzivně! Dlouhá ukázka z Avengers: Endgame s českými titulky! Falcon

  Video
  délka: 00:30.12

  Nový trailer na Avengers: Endgame Marvel Studios

  Video
  délka: 02:25.29

  Avengers: Endgame trailer Marvel Studios

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy