Video
délka: 01:00.14

Sbohem, Rocky! Sylvester Stallone (72) se rozloučil se slavnou rolí Instagram

Pro Sylvestera Stalloneho je Rocky Balboa společně s Johnem Rambem rozhodně jeho nejslavnější rolí. Tuto postavu hrál úctyhodných 42 let. Teď však sám dospěl k názoru, že je na čase Rockyho rukavice a pověstnou hučku pověsit na hřebík. O svém rozhodnutí informoval akční hrdina fanoušky ve videu zveřejněném na sociální síti.

Tohle je pravděpodobně moje poslední rodeo, protože co jsem myslel, že se stane a co se stalo, jsem nečekal. Myslel jsem, že s Rockym je v roce 2006 konec. A byl jsem s tím spokojený. Poté se náhle představil tento mladý muž a celý příběh se změnil. Přesunul se k nové generaci. Přišly nové problémy a nová dobrodružství,“ prohlásil Stallone.

Nemohu být šťastnější, když odstupuji, protože můj příběh již byl odvyprávěn. Úplně nový svět se otevírá divákům s touto generací. Teď musíš tuto roli nést ty,“ dodal Stallone a svá slova mířil právě k Jordanovi. Ten si již podruhé zahrál Adonise Creeda, syna slavného Apolla Creeda. Ve snímku Creed II se jeho postava utká s Viktorem Dragem.

Jeho otec Ivan Drago ve snímku Rocky IV zabil v ringu právě Apolla, proto jde v Creedovi II o vyhrocený zápas a potěšeníčko pro fanoušky boxerských filmů. Do svých rolí se nevrátil jenom Stallone, ale i Dolph Lundgren (61) a Brigitte Nielsem (55). Filmová série Rocky/Creed má v současnosti už osm dílů a nevypadá to, že by šlo o definitivní číslo. 

Fotogalerie
35 fotografií