Jedenačtyřicetiletá moderátorka Duchková, která si v posledních letech především udržuje popularitu jako sympatická maminka dvojčat, synů Jana a Adama, působí dojmem ženy, jejíž smyslnost musí muž odkrýt jak zlatou žílu v hornině. Nález však za to stojí a to co na sebe Štěpánka v médiích prozradila, nasvědčuje, že tomu tak je i v jejím případě.

Duchková se charakterizuje jako ta, jež miluje práci, pěší turistiku a také hard core, punk, hip hop. S nadšením se vrhá na drůbeží žaludky na smetaně, nastavovanou kaši, ale i na suši. Jídlo patří k favoritům její existence a zároveň se umí silou vůle asketicky omezit, udržet si skvělou, předpisově štíhlou figuru. „Ráda jím, ale současně se stravuji zdravě a dietně. Když mě honí mlsná a dala bych si nezdravý chlebíček, zbaštím pouze ozdobu a korpus vyhazuju. Mívám trošku problémy na návštěvách, protože tam by se hostitelé mohli urazit. Tak tedy nenápadně veku schovám do ubrousku, pak do kabelky a nakonec vyhodím,“ netají se v rozhovorech upřímná blondýna.

Rudé rty erotičnost nejistí

Štěpánka Duchková zkrátka patří k ženám, jejichž vrstevnatost musí pány zajímat, přitahovat je. Bohužel způsob jakým osobnost stylizuje, nijak nevzruší. Nejde o vzhled, způsob vyjadřování ani o styl střízlivé lady módy, který je pro ni od počátků popularity příznačný. Jedná se o poněkud křečovitý styling svršků a doplňků, jemuž chybí lehkost, hravost, švih. O outfity, v nichž se nadčasovost leckdy pere s módní zaostalostí.

Pro Štěpánku charakteristická krvavě červená rtěnka sice patří k osvědčeným ženským zbraním, ale na bojišti sex-appealu vítězství nezaručuje. Totéž platí pro elegantně projmuté svršky upozorňující na pěknou postavu. I pro injekce botoxu, lehká plastická vylepšení, jimiž decentně zastavuje čas... To všechno je sice skvělé, ale rozhoduje celkový dojem, aranžmá, z nějž sympatická moderátorka vychází jako upjatá lady, která má ve zvyku urputně ladit boty s kabelkou. S detailem si příliš neumí pohrát a její vkus odpovídá nabídce katalogů lepší konfekce.

Fotogalerie
5 fotografií