Do Kalifornie se princ Harry a jeho žena Meghan přestěhovali se svými dětmi Archiem (5) a Lilibet (3) v roce 2020 a pořídili si zde sídlo za 12 milionů liber, tedy za 342 milionů korun. Po několika letech soužití jejich sousedé nyní prozrazují, jaké to je žít vedle jednoho z nejdiskutovanějších párů na světě.

Jeden ze sousedů si v rozhovoru pro deník The News vůči Harrymu a Meghan nebral servítky, když přiznal, že se „nemůže dočkat, až Meghan odejde.“ Nebyl však zdaleka jediný, kdo je z jejich bydlení v Montecitu zklamaný. Frank McGinity (88), veterán námořnictva žijící nedaleko, sice nemá proti páru zásadní výhrady, ale stále jim nemůže zapomenout, že ho „odmítnuli“ u své brány.

Video
Video se připravuje ...

První záběry: Harry a Meghan, příběh, který jste ještě neslyšeli Netflix, idh

Frank byl údajně poslán pryč poté, co se pokusil rodinu seznámit s několika filmy o místní historii, aby jim pomohl se lépe v novém prostředí usadit. Dle jeho slov byl však odmítnut jejich ochrankou s tím, že vévoda a jeho rodina „nemají zájem“.

Je tedy zřejmé, že Harry a Meghan nemají zájem navazovat bližší vztahy se svými sousedy a ani se aktivně zapojovat do místní komunity. Dle různých zdrojů se mezi sousedy i přesto najdou tací, kteří rodinu podporují a projevují vůči nim „neomezenou toleranci“, zatímco ostatní nejsou z jejich pobytu nadšení nebo jsou zkrátka znaveni neutuchající prezencí a nátlakem médií.

Fotogalerie
52 fotografií