Na cenách Earthshot Prize, které se každoročně udělují za přínos k ochraně životního prostředí, se Kate a William (40) objevili už poněkolikáté. Letos princezna z Walesu zvolila šaty s názvem Sabrina značky Solace London, které si „ekologicky“ pouze vypůjčila v půjčovně Hurr. Vyšlo ji to jen na něco málo přes dva tisíce korun za noc. 

Šperk, který Diana milovala

Jasně zelenkavou róbu s dlouhými rukávy, která obepínala její štíhlé tělo, doplnila šperkem z pozůstalosti po své tchyni, princezně Dianě. Smaragdový náhrdelník se do královské rodiny dostal už v roce 1911 a jeho hodnota je vyčíslena na zhruba 350 milionů korun. Princezně Dianě ho svěřila královna Alžběta II. (†96). Nutno podotknout, že Diana gesto velmi ocenila. Náhrdelník vynesla při řadě příležitostí a v roce 1985 ho při návštěvě Austrálie využila dokonce i jako čelenku. 

Setkání s prezidentem

Na bostonské gala-akci se urození manželé setkali s celou řadou slavných osobností. Mezi těmi nemohl chybět například velký kamarád královské rodiny David Beckham (47), herec Rami Malek (41), herečka Shailene Woodleyová (31), zpěvačky Ellie Gouldingová (35) nebo Annie Lennoxová (67), starostka Bostonu nebo guvernér státu Massachusetts. Před akcí se princ William dokonce setkal i se samotným prezidentem USA Joem Bidenem (80) a společně se krátce prošli čtvrtí Waterfront. 

Harry si ukradl pozornost pro sebe?

Návštěvu Ameriky ovšem trochu zastínila jiná událost z britské královské rodiny... Netflix totiž ve stejnou dobu zveřejnil první trailer na dlouho očekávaný dokument Harry & Meghano životě Williamova bratra a jeho manželky. Netřeba říkat, že z dokumentu monarchie nejlépe nevychází.  

Video
Video se připravuje ...

První záběry: Harry a Meghan, příběh, který jste ještě neslyšeli Netflix, idh

Fotogalerie
110 fotografií