Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Tajemství vánočního přání Harryho a Meghan: Co fotka prozradila?

/
 • Na vánočním přání Harryho a Meghan je konečně vidět malá Lilibet
  24. prosince 2021 ● 13:59

  Rodina prince Harryho (37) a Meghan Markleové (40) nedávno zveřejnila první vánoční přání, na kterém je i malá Lilibet. Krásná rodinná fotografie okamžitě zaujala davy fanoušků, a tak není divu, že si lidé ihned povšimli několika zajímavých detailů. Tady jsou!

 • 1.

  Fotograf

  Pro svůj rodinný portrét si hrdí rodiče vybrali speciálního umělce. Britský módní fotograf Alexi Lubomirski (46) už pár fotil několikrát a z jeho dílny je například i slavné zásnubní foto dvojice nebo jejich oficiální svatební fotky.

  Lubomirski si na svém instagramu pochvaloval, že jde o vzácný a jedinečný projekt a je šťastný, že je jeho součástí. "Moct pokračovat ve vyprávění příběhu této rodiny, kterou jsem poprvé fotil jako zasnoubený pár, potom jako manžele na jejich svatbě a teď jako rodinu se dvěma dětmi, to je obrovská čest,"  vyjádřil se.

 • 2.

  Harry Kaliforňan

  Fotografie byla pořízena v létě v domově manželů v Santa Barbaře v Kalifornii. Harry, Meghana malý Archiese do Spojených států přestěhovali v dubnu 2020 a princ si zjevně místní prostředí užívá. 

  Na snímku je vidět bez bot v roztrhaných džínách a podobně jsou na tom i ostatní členové jeho rodiny. Doby striktní formálnosti a hře na dokonalost jsou zkrátka pro Harryho už ty tam. 

  V rozhovoru s Oprah Winfreyovou si Harry pochvaloval, že má v Kalifornii mnohem větší svobodu, než měl doma v Anglii. Užívá si zejména okolní přírodu. "Jsem moc rád, že můžu chodit na procházky s Archiem a se psy, nebo jdeme všichni jako rodina. Chodíme na túry nebo dolů na pláž, která je taky blízko," svěřil se tehdy. 

 • 3.

  Harryho doplňky

  Na Harryho ruce jsou jasně viditelné neformální náramky. Podobné princ nosí už léta. Právě takový šperk přitom před lety prozradil, že chodí s Meghan - zatímco on měl na své ruce náramek s přívěskem "její", ona nosila přívěsek "jeho". 

  Na návštěvě Kapského města si zase nasadili oba stejné náramky s nápisem "justice", tedy spravedlnost, na podporu lidských práv.

 • 4.

  Sladění sourozenci

  Celá rodina je oblečená neformálně, děti jsou ale barevně slazené. Archieho i malou Lilibet oblékli rodiče do bílé. O vztahu obou dětí se máma Meghan rozpovídala minulý měsíc v Ellen DeGeneres Show.

  "Všichni mluví jen o tom, jaké to je být druhé dítě, ale nikdo nemluví o tom, co zažívá to první, když přijde sourozenec," uvedla tehdy. Podle ní ale přijal Archie sestřičku bez problémů. Když pochopil, že takhle to teď bude, je to prý pro něj zábava.

 • 5.

  Kompletní rodina

  Podle Harryho si manželé přáli maximálně dvě děti, aby zbytečně nezatěžovali životní prostředí. Rodina je tedy zřejmě již kompletní. 

  "V letošním roce 2021 jsme přivítali na světě naši dceru Lilibet. Archie z nás udělal mámu a tátu a Lili z nás udělala rodinu," nechal se Harry slyšet. 

  VIDEO: Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci

  Fotogalerie
  209 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

Milla: Nic neproz­radi­la.Ne­pochy­boval jsem že se děcko opravdu narodilo,možná dělají reklamu na džíny a možná chtějí trochu zamáčknout do pozadí starou dámu jelikož se čeká její každoroční vánoční projev.Malá vypadá spontánně narozdíl od Archieho který vypadá naaranžovánZa prolhané rodiče děti nemohou tak hodně zdraví.

(24. 12. 2021 15:11)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy