Ve zpovědi zkraje března vyzvídala moderátorka Oprah Winfreyová (67), jak to bylo s kauzou šatů květinových dívek před květnovou svatbou. Britská média tehdy hojně šířila příběh, že s detaily nespokojená Meghan měla rozplakat svou novou švagrovou.

„Stal se opak. Pár dní před svatbou byla naštvaná kvůli něčemu, co se týkalo šatů květinových družiček, a to mě rozplakalo. Opravdu tím ranila mé city,“ vysvětlovala Winfreyové s tím, že se nejednalo o žádnou třaskavou konfrontaci. „Pak se mi omluvila. Koupila mi květiny a přinesla omluvný vzkaz,“ dodala Markleová.

Video: Královská rodina děkuje zdravotníkům

Video
délka: 04:56.67

Královská rodina děkuje zdravotníkům Instagram Kensington Royals

Podle bratra matky Kate Middletonové Garyho Goldmistha se toto jednoduše stát nemohlo, vévodkyně z Cambridge je dle jeho vnímání ztělesněný paprsek dobroty. „Nevěřím, by Kate rozplakala Meghan. Znám ji od narození, není zlá. Nemá to v povaze,“ vyjádřil se pro server Daily Mail.

Goldsmith se domnívá, že se příběh odehrál přesně tak, jak ho interpretovala média. „Pokud někoho ovládl hysterický záchvat, musela to být Meghan. Kate by se snažila o sjednání smíru. Za její čest budu bojovat, dokud jsem živ,“ podtrhl svou neochvějnou víru v dobrosrdečnost své neteře.

Strýc vévodkyně z Cambridge proti Meghan zbrojí od toho okamžiku, kdy s Harrym (36) opustili přední řady britské monarchie. „Nevěřím jí ani slovo. Je to herečka, moc dobře ví, jak manipulovat  publikem,“ připomíná Daily Mail Goldsmithův nedávný výrok.

VIDEO: Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru

Video
délka: 06:40.40

Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru Mall.tv

Fotogalerie
98 fotografií