Přesně na Valentýna oznámili vévodové ze Sussexu prostřednictvím černobílé fotografie, že se brzy stanou dvojnásobnými rodiči. Reakce veřejnosti na sebe nenechaly dlouho čekat a s Meghan a Harrym (36) záhy oslavoval celý svět. Tedy kromě královské rodiny. Ani jeden ze členů užšího kruhu šlechticů párečku veřejně nepogratuloval, přitom se jedná o zaběhnutý zvyk.

Video: Harry s Meghan natočili podcast s malým Archiem. Popřál všem šťastný nový rok!

Video
délka: 02:54.11

Harry s Meghan natočili podcast s malým Archiem. Popřál všem šťastný nový rok! YouTube

Namísto běžného procítěného vzkazu vyvěšeného na sociálních sítích královna Alžběta II. (94) a spol. zvolili jako způsob potvrzení přijetí této velké novinky neosobní a rezervované oficiální prohlášení. „Její Výsost, vévoda z Edinburghu, princ z Walesu a celá rodina jsou potěšení a přejí jim mnoho dobrého,“ citoval server Daily Mail slova tiskového mluvčího Buckinghamského paláce.

Podle zmíněného serveru Harry a Meghan příbuzné o těhotenství informovali dlouho předtím, než se o tom dozvěděl celý svět. Zklamaným fanouškům ale neušlo, že v případě princezny Eugenie, jež jiný stav potvrdila v září loňského roku a počátkem minulého týdne chlapečka porodila, monarchové instagramovými a twitterovými gratulacemi nešetřili.

VIDEO: Megxit. Proč si rebelové Harry a Meghan nikdy finačně nepohorší

Fotogalerie
80 fotografií