Když se vévoda z Cambridge bez ohlášení připojil do videohovoru při příležitosti Týdne proti šikaně, a hovořil o tom, že je pro něj skutečně „srdcervoucí“ vědět, jak zneužívání přes internet ovlivnilo životy dospívajících ambasadorů The Diana Award („Ceny Diana“ vznikly na počest jeho zesnulé matky, princezny z Walesu, a proto nesou její jméno), byl to pro všechny zúčastněné skutečný šok. Jakmile se však vzpamatovali, začali si všímat drobných detailů z princova soukromí.

Zatímco některé místnosti, které William sdílí společně se svou paní Kate Middletonovou a svými třemi potomky, princátky Georgem (7) a Louisem (2), a princezničkou Charlotte (5), jsou široké veřejnosti známé, byly totiž nafoceny například při setkání Cambridgských s Barackem Obamou (59) a jeho ženou MIchelle. Tehdy se celý svět mohl pokochat pohledem na jejich salon, zatímco ostatní zákoutí jejich bydla jsou před zvědavci bažících po střípkách jejich „civilního“ života přísně skryta.

VIDEO: Královská rodina děkuje zdravotníkům

Video
délka: 04:56.67
Video se připravuje ...

Královská rodina děkuje zdravotníkům Instagram Kensington Royals

Až doteď. Podobně jako krátce předtím Kate, i William vysílal online ze své pracovny, a všichni si mohli povšimnout, že vévoda s vévodkyní jsou úplně stejní jako všichni rodiče: poličky jim totiž zdobí fotografie jejich ratolestí, většinou ty, které pořídila Kate, talentovaná fotografka. Mezi snímky tak byla například fotografie malého George, která se na instagramu Kensigton Royal objevila v den jeho narozenin, anebo první školní den princezny Charlotte.

Kromě fotek dětí jsou zde i jejich rodiče, hrdě vystavený je tu snímek prince Williama, jenž vznikl při natáčení dokumentu Prince William: A Planet For Us All, mapujícího jeho cesty. Tento záběr byl pořízen v národním parku Mkomazi v Tanzanii v roce 2018. A byla zde k vidění také dojemná fotografie Kate s nejmladším synem Louisem, z rodinné výstavy Back To Nature Garden na Royal Chelsea Flower Show. Mrkněte do naší galerie, kde tyto fotografie jistě ihned poznáte!

VIDEO: Princ George šel poprvé do školy! Bez maminky, jen s tátou Williamem a učitelkou

Video
délka: 00:39.29
Video se připravuje ...

Princ George šel poprvé do školy! Bez maminky, jen s tátou Williamem a učitelkou Instagram

Fotogalerie
80 fotografií